Події

У лютому до Києва прибувають представники Федерального бюро розслідувань США

FBI-inventing-terrorists (1)У лютому до Києва прибувають представники Федерального бюро розслідувань США, які будуть допомагати Національному антикорупційному бюро України у відстеженні грошових потоків.

Про це заявив голова НАБУ Артем Ситник в ефірі “Громадського ТБ“.

“У лютому ми чекаємо представників Федерального бюро розслідувань США, які будуть нам активно допомагати, оскільки вони мають можливість відстежувати грошові потоки в доларах по всьому світу”, – сказав він.

Втім, на сайті НАБУ міститься інформація лише про те, що найближчим часом Національне антикорупційне бюро України та Федеральне бюро розслідувань США підпишуть Меморандум про співпрацю у частині спільних розслідувань. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник в інтерв’ю «Голос Америки».

За словами Ситника, співпраця з ФБР дозволить контролювати проходження міжнародно-правових доручень через відповідні органи в США, і буде сприяти розслідуванню цих справ в “максимально короткі терміни”.

То б то справжня мета приїзду фахівців з ФБР 0 поки що підписання документів про співпрацю.

Також він повідомив, що в лютому детективи НАБУ відвідають країни Євросоюзу для отримання міжнародно-правової допомоги у кримінальній справі проти депутата від “Народного фронту” Миколи Мартиненка, яку відкрили в Швейцарії.

Певно тому Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 4 лютого 2016 року № 18-р продовжено строк подання документів на конкурс на вакантні посади юристів у Міжнародно Правовому відділі Юридичного управління НАБУ з знанням німецької та французької мови.  А то казус – справа є, домовленність є, а юриста – нема.

“Зараз з усіма країнами, де ми можемо отримати інформацію, встановлені контакти. Вже заплановані виїзди детективів за кордон для того, щоб отримати цю інформацію. Це буде в лютому”, – сказав глава НАБУ

З 19 по 21 січня Ситник перебував з робочим візитом у Вашингтоні.

Previous ArticleNext Article
 • Oleksandr Vasylyev

  Важко боротися з раковою хворобою під назвою “Москва”, яка не тільки задушила Печерські пагорби, але й оплутала усю країну Україну та й багато прилеглих до неї земель своїми метастазами без серйозного хірургічного втручання з вирізанням усіх уражених частин тіла, але з Божою поміччю і допомогою Країн – Друзів ця задавнена людиноненависницька хвороба буде подолана. Українці не мають права зхибити, бо потім буде ще важче. З Натхненням і Божою Поміччю вперед до Повної Перемоги!

  • Джордан

   Саша… прежде чем писать этот бред, ты хоть суть статьи понял??? Хватит скакать, наскакали уже!!! В статье говорится о том, что приедет ФБР из дружественной страны проверять, КТО ВОРУЕТ ДЕНЬГИ В СТРАНЕ!!! Причем здесь Путин??? Упоротая укропня, наскакала столько, что теперь ездят другие проверять, потому что свои проверить не могут, т.к. сами воруют все поголовно!!!

  • Herky

   Ты врагов не там ищешь, Саша. Враги те, кто тебя на голодную смерть обрекают. И Америка вам не друзья. У Америки нет друзей. Это я тебе как американец заявляю.