Михайло Притула, Події

У Києві створено Першу Професійну Раду Філософів

Михайло Притула спеціально для НУІНА

Сьогодні, 5 березня 2014 року о 13-30 в Києві створено Першу Професійну Раду Філософів.

Платон вважав, що державою повинні керувати філософи. Чи був в історії України правитель-філософ?

Перша Професійна Рада Філософів декларує мету своєї діяльності: напрацювання актуальної і водночас адекватної моделі розвитку та підтримка єдності Народу України.

Перша Професійна Рада Філософів декларує необхідність еволюційного і сталого розвитку Українського Суспільства, як єдиний вірний і мирний метод досягнення суспільного консенсусу та процвітання Народу України.

До складу Першої Професійної Ради Філософів увійшли також громадські активісти, які об’єднані у спільному філософському пошуку та баченні позитивного розвитку як особистості та Громадянина України зокрема, так і всього Українського Суспільства в цілому.

Більшість членів Ради є прихильниками сучасної Антропоцентричної Теорії Права, сповідують принципи Синархії, як адекватної моделі життя і розвитку сучасного Світового Суспільства.

На зборах Першої Професійної Ради Філософів було визначено, що головним напрямком діяльності є надання методичної допомоги всім Народним Радам будь якого рівня а також ведення просвітницької діяльності, зокрема розгортання мережі інституцій народної освіти.

З метою уникнення суперечок у суспільстві щодо тисяч ідеологічних концепцій, напрацьованих за останні роки, ухвалено взяти за ідеологічну основу та прийняти перевірену часом «Декларацію прав людини та громадянина» 1789 року, замінивши у першому абзаці слово «французького» на «українського», «Загальну декларацію прав людини» ООН та Декларацію незалежності США.

«Декларацію Прав Народу України» буде затверджено на всеукраїнських зборах Професійних рад філософів України.

Перша Професійна Рада філософів звертається до всіх філософів України створювати Професійні Ради філософів у всіх містах і селищах України та повідомляти про своє створення.

Під словами «професійні ради» належить розуміти галузеву ознаку, мудрість та любов до Філософії , а не наявність диплома про філософську освіту.

52

Previous ArticleNext Article