Події

Турецький гамбіт

dba4a2f0b93d8d1f83e8e5459d940bb4Чи міг Ізраїль бути причетним до військового заколоту у Туреччині? Однозначно ні, у Шаббат такі речі не робляться. Тож розглянемо інших учасників. За спробу військового перевороту у Туреччині арештовано понад 750 осіб. за кілька годин. Що це значить? Увімкніть звук, натиснувши трикутник! 

 1. Всі зазначені особи вже були переписані і відомі.
 2. Тайіп Ердоган заздалегідь знав про підготовку заколоту. Не міг не знати.
 3.  Дії Ердогана в попередній період треба розглядати з урахуванням того, що він мав виявити всіх заколотників і мінімізувати репутаційні та політичні втрати від заколоту.
 4. Заколотники мали отримати гарантії від якоїсь дуже впливової сили.
      Увімкніть звук, натиснувши трикутник!

Таким чином “відновлення дружби” з Путіним має цілком логічне пояснення: Ердоган намагався зупинити заколот, який готували російські спецслужби.

Читати по темі: Пьяный Русский и Наташа – желанная добыча Турецкой разведки

Чому російські, а не американські?  Вірогідно що вся військова верхівка Туреччини швидше проамериканська ніж проросійська. І якби раптом американцям треба було щось, то все відбулось би без жодного пострілу. Або з одним. Але жодного мотиву влаштовувати заколот у Туреччині у США немає. Так само нема жодної вигоди для США від військового перевороту у Туреччині в цей час.

А ось Путін – пообіцяв помститись за збитий літак. І з великою ймовірністю почав готувати помсту. З урахуванням геостратегічних інтересів до Чорноморських проток – Босфору та Дарданелл. Без контролю над якими – і Чорноморський Флот – не Флот.

Те що Ердоган “замирився” з РФ – жодним чином не зупинило і не могло зупинити заколот.

Чи знали США про підготовку заколоту? Чи могли не знати? Звісно знали. Що мали робити? Звісно допомагати союзнику по НАТО.

Ймовірно візит Керрі до Путіна у цей день не був випадковістю – про що казав Путіну Керрі ніхто не знав…

Чи могли Ердоган та США зупинити заколот? Певно вони знали не все. Тепер знають набагато більше.

А сьогодні Білий дім звернувся до всіх політичних сил Турції з проханням підтримати Президента Тайіпа Ердогана, повідомило агентство  Reuters.

Чи мав відношення Мухаммед Фетхуллах Гюлен до цієї спроби? Скоріш за все ГРУ ГШ ЗС РФ вербувало учасників заколоту “під чужим прапором” авторитетної людини – саме тому Ердоган заявив про причетність Гюлена до заколоту – але це малоймовірно. Бо Гюлен як ніхто інший розуміє небезпеку дестабілізації ситуації у Турції.

А забруднити впливову людину – це так схоже на активність Кремля!

У Сирії сотні прихильників уряду Асада вийшли на вилиці Дамаску  рано вранці у суботу і святкували відсторонення від влади Ердогана – притивника Башара Асада. отаке от.

Previous ArticleNext Article
 • Oleksandr Vasylyev

  Важко обговорювати майже очевидне… Виникло питання – Кассапусики, вам, здається, вже жити зовсім не хочеться. Самі зупинитися не можете і не хочете, то й тягнете у вир неприємностей увесь Світ. Чи я помиляюсь? Як ви вже усім осточортіли зі своїми манєчками – то непомірної величі, то зарозумілості, то…

 • Oleksandr Vasylyev

  Пане Михайле, а за турецький маршик великого Вольфганга особлива вам подяка. Звучить як Лебедине озеро під час аналогічних московських подій… Прелюдія? У вас гарний пропагандивний хист!

  • Притула Михаил

   Дякую

 • Pingback: Два интервью, два предупреждения, две атаки на цивилизацию. « НУіНА()

 • Pingback: Посланники Путина провозгласили Ультиматум Цивилизации. « НУіНА()