Події

The Space of Trust – Простір довіри

aid33804-728px-Cheat-a-Polygraph-Test-(Lie-Detector)-Step-10Ви коли небудь замислювались над простим питанням – як зробити так, щоб в Україні при владі не було зрадників, крадіїв, дурнів та людей несповна розуму, психічно хворих та наркоманів?Я теж. І рішення начебто просте – для початку пропустити всю владу через поліграф – детектор брехні. З простим питанням – чи співпрацюєте Ви з спецслужбами країни, яка напала на Україну?
Ніяких питань про мову чи хабарі, коханок і кокаїн. Просто хоча б про відданість Україні. Але ж хто прийме такий «Патріотичний Акт», яким примусять наших чиновників та всіх-всіх-всіх правоохоронців пройти через детектор брехні? Відповідь очевидна – ніхто з влади це робити не буде. Кажу як знавець у цій справі.
Закон про люстрацію, як бачимо не працює і не може працювати.
Робота західних експертів і радників суттєво ускладнюється чиновниками, які мислять не про те, як зробити краще Україні, а як обдурити тих самих експертів.
Знову Революцію робити? Нова революція може бути інспірована кремлем для знищення України і тому, будь які радикальні дії сьогодні, по-перше можуть привести до втрати незалежності України, по-друге – не гарантують, що до влади прийдуть чесні, розумні і не зрадники. І не факт, що будуть діяти в спільних інтересах громадян України.
Крім того, учинити державний заколот у всі часи ніколи не було проблемою. Проблема в тому, що якщо буде нелегітимна, протизаконна передача влади то потім буде неможливо утримати владу, бо прийдуть нові заколотники, які вас знесуть швидше, ніж ви знесли попередників. Проблема мати достатньо влади щоб почати розвивати Україну, мати на те силу і волю і розумних прибічників. І ще проблема в тому, щоб Ваші дії підтримала світова спільнота.
То що робити? Яким методом нам створити в Україні праведну владу? Які надзвичайні кроки нам треба вчинити, щоб привести до влади чесних, розумних і душевно здорових справжніх громадян України?
Ordo ab Chao
Коли у сараї безлад, то порядок починають наводити там, де це можливо зробити. Якщо навколо хаос, то треба почати наводити порядок там, де це можливо зробити. Не заважаючи наявній владі робити те, що вона робить зараз – потім розберемося, в чиїх інтересах діяв той чи інший чиновник. Якщо у народу будуть на те сили. Бо як не буде сили, то нема про що говорити.
А сила у нас буде тільки тоді, коли будемо довіряти один одному. А коли ми будемо довіряти один одному? Ніколи.
Адже при першій же спробі єднання нас або хто небудь очолить, дуже радикальний і дурнуватий, або вороги пообіцяють кількох з нас підтримати, але кожного окремо, і тим посіють чвари, а потім будуть реготати – «дивіться, там де три українці – там два гетьмани і один зрадник!».
Перші пів-кроку.
Читачу, чи готовий ти прийти іспит чи два на детекторі брехні, і дати правдиву відповідь на одне єдине питання – «чи співпрацюєте ви з спецслужбами чи будь якими інституціями країни агресора на шкоду Україні?»
Якщо Ви готові пройти такий іспит то маєте знати, що у майбутньому, перед тим, як балотуватись на державні посади вам треба буде пройти дослідження у психіатра та нарколога.
Що це дасть?
За допомогою такого простого іспиту – відповіді чи не служиш ти агресору, буде створено певний простір довіри. Певно що всі питання державного будівництва варто обговорювати у середовищі, яке щиро того бажає.

Звісно, у Вас виникло питання – а хто буде проводити перші дослідження?

Певно що то мають бути перехресні дослідження, тобто координатори простору довіри мають пройти дослідження двічі чи тричі, на різних типах поліграфів з різними операторами та дати відповіді на деякі питання щодо своєї особи. Самим собі.
Може Ви знаєте інший шлях гарантованого створення праведної влади в Україні?

Михайло Притула

Previous ArticleNext Article