Антон Курсін, Статті

Природній Закон і Декларація Незалежності

ciceroЛише Природній Закон є надійною основою як для раціонального уряду так і для звичайних людських взаємин.
Багато наших сучаників взагалі не вивчали Природній Закон. Тому вони бувають спантеличені, коли ми згадуємо про Природній Закон. Чим є це таємниче Природній Закон? За відповіддю на це запитання варто звернутися до Маркуса Туліуса Цицерона.

Згідно Цицена, будівля суспільства базується на принципах Природнього Закону. Які суть небільше та неменше за пізнання та ідентифікацю правил правильної поведінки згідно законів Вищого Творця Всесвіту. Історично, ми вважаємо багатьох давніх народів за паганців (язичників), проте такі люди як Цицерон натякали на Єдиного Архітектора Всесвіту.
Особисті переконання та чесність привели Цицерона до висновку, що для того щоб хоч якось наблизитись в інтелектуальному плані до таких понять, як: уряд, правосуддя, справедливість, людські взаємини, необхідно чітко визначити реальність Творця в своєму розумі, щоб розглядати все через призму понять та правил, що були встановлені Веховним Творцем. А Божествений Порядок речей названо Прориднім Законом.
Thomas_Jefferson_revОсновним припущенням Природнього Закону є те, що людськао думка є спеціально розповсюджуваною Творцем, а, також, щільно поєднана з раціональним або думкою самого Творця. Іншими словами людина ширить зі своїм Творцем ці якості від використання раціонального наближення до вирішення проблем, та мислення мозку взагалі веде до розумового висновку, що базується на тому, що Томас Джеферсон назвав “Закони Природи і Бога Природи” (Декларація Незалежності).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

505px-United_States_Declaration_of_Independence

Previous ArticleNext Article