Події

П’ята колона Кремля в Україні готується до свого останнього бою.

5PutinУкраїна насичена агентурою Кремля. Довгі роки я спостерігаю за поведінкою персонажів, які були і залишаються симпатиками Кремля. А що ще робити професійному контррозвіднику? Це персонажі різного рівня – від “встановлених” співробітників ГРУ ГШ РФ і ФСБ до наших доморощених корисних ідіотів, які чомусь вирішили, що Росія це їхній рідний дім, але при цьому живуть в Україні і славлять Путіна.

Втім, поведінка кожного з цих персонажів окремо не цікава. А ось стадна поведінка часто демаскує плани Кремля.

І саме зараз я можу зробити висновок, що всі вони працюють над виконанням якогось плану щодо України. І цей план буде найближчим часом приведений у виконання.

Це золотий час, коли спливуть всі “консерви” Кремля, у судовій та виконавчій влади, журналістиці і серед ваших сусідів. Спостерігайте і робіть висновки. Саме ці люди зараз готуються завдати удару по Україні.

І наша справа – захистити нашу країну. Іноді – застосувавши фізичну силу до “п’ятої колони” Кремля в Україні. Сил всіх правоохоронних органів на це не вистачить чисто фізично. Саме тому треба бути готовим до дій кремля і Негайно реагувати. Фізично.

Що буде?

План Путіна простий як російські три рубля. Суть у тому, щоб через судову систему України (!) Скасувати все (!).
Рішення Верховної Ради України, вибори Президента і вибори Верховної Ради 2014 року і т.д. Повернення Януковича, Міністрів і Прокурора.

Цей план почав прокачуватися великоросами в липні 2016 років через Блогерів і прокремлівські ЗМІ. Визначалася реакція суспільства і опрацьовувалися деталі.

Саме цей план озвучив Глазьєв в своєму листі-відповіді Луценку. Цей, на перший погляд, безглуздий лист призначений для тих, хто його виконуватиме.

З огляду на те, що в судовій системі України працює дуже багато людей, які персонально віддані Віктору Медведчуку, то спроба виконати цей план не виглядає фантастичним сценарієм.

І ця спроба може бути зроблена найближчим часом. До Виборів Президента США.

Політики у Верховній Раді України, що представляють “п’яту колону” Путіна, швидко змінять свою фракційну конфігурацію і утворять нову більшість. Яка підтримає цей переворот. Активізуються журналісти, депутати місцевих рад і промосковські мери міст…

Ось це і є напрям головного удару Путіна. Підтримане по військовою операцією всьому фронту.

І якщо військова операція Кремля очевидна і відпрацьовується відповідними підрозділами МО і СБУ, то дії “п’ятої колони” вимагають широкої суспільної уваги і турботи. Чисто фізичної турботи, так як ніякі дискусії тут недоречні.

До справи друзі, настав час знову показати нашу силу в єдності.

екс-Полковник, Михайло Притула

Previous ArticleNext Article