Події

Когда началась спецоперация Кремля по уничтожению Украины?

Screenshot_189Михаил Притула, для НУіНА

Когда кому то говоришь, что Путин начал готовит аннексию Украины и ликвидацию Украинской государственности в 2008-м году – мне не верят. Ну вот не хочется верить людям, что их 6 лет дурачили и тупо уничтожали их жизненное пространство, лишали их будущего, и делали это те, кому они верили.

Что ж, обратимся к архивам российского сайта NEWSru.com за понедельник, 7 апреля 2008 года. 

Статья называется Путин пригрозил аннексировать Крым и Восточную Украину в случае принятия Украины в НАТО!

Вот так! Путин готовил войну с Донбассом 6 лет назад!  – Когда же речь зашла об Украине, Путин вспылил. Обращаясь к Бушу, он сказал: “Ты же понимаешь, Джордж, что Украина – это даже не государство! Что такое Украина? Часть ее территорий – это Восточная Европа, а часть, и значительная, подарена нами!” И тут он очень прозрачно намекнул, что если Украину все же примут в НАТО, это государство просто прекратит существование. То есть фактически он пригрозил, что Россия может начать отторжение Крыма и Восточной Украины”.

Официального подтверждения подобных заявлений Путина не было. Однако уже на следующий день ряд околокремлевских политологов и экспертов в эфире российских телеканалов заговорили о том, что вступление Украины в НАТО чревато развалом страны, и именно поэтому Украина никогда не вступит в НАТО. Таким образом, бухарестский намек Путина ушел в массы, отмечает газета.

Немцов: Путин боится демократии на Украине

Оппозиционер Борис Немцов прокомментировал отношения России и Украины в связи с НАТО. “Знаете, в чем проблема? Путин понимает, что вступление Украины в НАТО делает процесс демократии в Украине необратимым. А он этого не хочет… Путин не любит Украину и ее политику только потому, что вы строите демократию. Его это раздражает, потому что сам он строит авторитарное государство. У Путина системное невосприятие любых демократических институтов”, – заявил Немцов в интервью УНИАН.

Как видим, єто явное свидетельство того, что война в Донбассе плпнировалась Путиным давно. И совершенно не собирался делать ничего для развития Донбасса и Украины, сохранения власти Донецких элит. Просто развел как последних лохов.

На случай если удалят с архива Ньюсру – архив со страницей:  Новости NEWSru.com Путин пригрозил аннексировать Крым и Восточную Украину в случае принятия Украины в НАТО

05KGF0BLTnk

Previous ArticleNext Article
 • Oleksandr Vasylyev

  Пане Михайле, вітаю!
  Копайте глибже…
  Розпуск москвою свого ссср то є такий собі хід, частина так званої пєрєстройкі. Ніхто з москалів не збирався “відпускати” на волю ні Україну, ні інші республіки-народи. З якого б то дива враз вигулькнуло Придністров’я? Гвіздок забили ж не просто з перепою… І далі, і далі, і далі… А 2008 рік – то все вже вилізло на зовні. Все робилось відкрито, нахабно, ніхто не ховався, а тому на дії москви й уваги належної не звертали. Крок за кроком. Там привчали, там вивчали і перевіряли реакцію (не певен, що 11 вересня то не їхня робота), там просто план перевиконали, там зустрічний план, а дещо поки й не вийшло…
  Але впевнено просувають свою ідею русскава міра. Вони ж вже свій початок беруть не з київської Русі, а з чогось там центрально-східного, трохи позабув. “Наукові” дослідження тощо… Ідейний центр свій змістили на захід. Тобто, сунуть далі на Захід, до океану… Гроші вивели туди… багато чого переплели з західними людцями, економіками…
  А ті бовдури пивце собі попивають. Думають, що Українці й далі їх захищати будуть. Незчуються як і у шлунку удава опиняться. І це вже не путін штовхає. То працює їхня ординська кухарка, яка керує поступом. Вираз про кухарку, яка керує – то не ленінський, то ранішній, ординський, як це не дивно… Тобто, все набагато гірше.
  Вибачайте за вранішні думки.
  Хай щастить!

  • Притула Михаил

   Дякую, ви б статтю написали

   • Oleksandr Vasylyev

    Дякую, пане Михайле! Бачте, ваші думки збуваються. Он який допис пан Сергій накомпонував… Відчуваю, то ви будете компонувати не тільки статтю, а й відповідний документ з питання : хто і що задумав і здійснив, а що ще хоче, нелюд, зробити… А ми якось будемо допомагати… Бувайте здорові!

  • Сергій Кабуд

   Дуже приємно читати відгук такого змісту: є розуміння процесів в нашіх людей! Втім не варто аж вже так уявляти собі кремлядей такими хитросракими палітіканамии які всіх ‘кинули’ з перестройой тощо. Бо насправді все з точністю до навпаки, А кому це ще не ясно: в інтернеті слід знайти наступну книгу: New Lies for Old, Anatoliy Golitsyn, написану Анатолієм Голіциним i видану за дозволом ЦРУ у 1984 і іі продовження Облуда Перестройки(perestroika deception).Голіцин перейшов на наш (сша) бік у 1960 році. З того часу Голіцин(украінець доречі) був нагороджений вищіми нагородами США, Франції і Велікобританії. Анатолій виклав не лише імена і звязки агентури ПГУ(1го управління кгб) по європі і сша а й описав оцей сами План, який шановний Олександр Васільєв згадали: план облуди перестроки.

   Але все це почалося ще у 1918р. Так сталося що Володимир Затонський – дещо мій дальній родич. Затонский був очільником виконавчоі влади вже советскої Украіни на протязі певного періоду і членом кабінету по освіті, тощо. Серед родичів Затонського були і учасники БУНДу. Затонский близько знав і працював певний час У ОДНІЙ КІМНАТІ З ЛЕНІНИМ. Затонський був абсолтно реальним украінским підпільєщиком і інфілтрантом НАШОГО РУХУ у самому серці ворожого керівництва. Лінія Затонського і Скрипника- це була лінія украінізації і поступового захоплення СССР з переносом столицу у харків чи Киів, А у Харкові тоді накопичено було НАЙБІЛЬШИЙ поотенціал як мілітарний так і індустріальний і НАУКОВИЙ. харків був більшим центром по цих напрямках ніж будь яке інше місто вкл з масквою. Так само украінізованими, украінскими бул;и низка знищених САМЕ ЗА ЦЕ сталіним советских виюіх війскових, генералів.

   Голодомор Сталін вчинив саме через пряму загрозу захоплення украінцями (а значить і росіянами-славянами а не кобою і берієм)контролю у СССР.

   НАЙЦІКАВІШЕ: в Затонського був родич, лікар, якого Затонський відрекомендував Хрущову. Лікар геніальний, і хрущов з радісттю користався йог послугами для своіх дітей і навіть дав йому дозвіл на приватну практику. Цей доктор і був колись ..у БУНДі. Саме цей доктор про якого до кінця сталін не знав і був МІШЕННЮ ‘справи лікарів’, коли сталін намагався масовими репресіями проти єврейских лікарів винищити ВПЛИВ НАШОІ РОДИНИ НА УКРАІНЦІВ ЯК ХРУЩОВ У КЕРІВНИЦТВІ СССР. Але наші діяли на упередження і завалили сталіна раніше.

   Вплив кола Затонського і моіх дальніх родичів на Хрущова все ж відбувся, бо Хрущов ще з пюності мріяв переіхати до США, де зараз живе його син і викладає …УВАГА: ВІЙСЬКОВІ ДІСЦІПЛІНИ У ВЙСЬКОВОМУ КОЛЕДЖІ

   Хружов одразу ж і приступив до ….ранішньоі версіі перестройки. Його підтримали повстанці у ГУЛАГ, з якими хрущ вів переговори і….ДОМОВИВСЯ! Що повстання буде зупинене, а гулаг розпуєщений, клідерам повстанців надан імунітет і можливістть виїзду куди завгодно. Бо вони фактично БУЛИ ЛЮДЬМИ ХРУЩОВА.

   Хрущов добре знав брежньова по війні, брежньов входив у глибоко законспировану групюу украінского підпілля теж. Був ще третій чувачок: Микола Міронов(глянте вікі де і як загинув Міронов) Міронов теж був райкомичем у Дніпрі а потім!!!!!!!! його перевели на посаду керівника КГБ у ленінград, саме в теє КГБ де лежав весь архів операції Трест, яка супроводила перестройку. На базі того архіву міронов і шелепін і почали розробляти план перестройки. Суттю було: тре дочекатися коли сталініст повимирають, бо іх багато, і через 40 років бл 1990 провести кінцево НЕП-2 чи перестройку. Міронов на той час вже керував адмін відділом ЦК КПСС а це означає що Міронов керував війсковими і КГБ і був можливо більш впливовим чим сам Хрущов, але діяли РАЗОМ. Шелепіну було доручено саме розробка Плану. Сталіністам вдалося шляхом низки терактів: літак з всім(!) генштабом і Міроновим був завалений у Югославії у 1964, президент Кеннеді і Бандера- вбтиті агентами нквд-кгб. І тому самому Хрущову , якого сталіністи вміло зробили кртайнім за всі ці речі ,і прийшлося піти з посади, бо Сташинский спецом (!) у берліні дав свідчення такого плану що особисто Хрущ давав наказ вбивати Бандеру і Кеннеді. Але украінска підпільна група вгтримала контроль і довела справу до успішного роспаду СССР.

   Украіна стала найбільшим бенефіціянтом роспаду совка, бо отримала незалежність: справа Скрипника-Затонського-Хрущова- Брежнєва завершилася зусиллям Кравчука кому вдалося взяти кремлядів на понт, що мов якшо не дасте незалежності- украінці піднимуть повстання по СССР, бо до 50% офіцерів совячої армії були НАШІ ЛЮДИ, охоплені підпільною роботою украінских патріотичних законспированих опсередків повсюди у ссср і світі теж доречі.

   Це факти, те, як це реально відбулося, як це ЗНАЛИ І ДІЛЯИ Затонский Срипник, Хрущов і оточення., до якого належали моі певні родичі .

   • Oleksandr Vasylyev

    ГЕРОЯМ СЛАВА!

    Дякую Авторові за неочікуваний, а насправді давно очікуваний, допис, який піднімає покрив над москидним гадюшником. Щиро дякую! Багато чого несподіваного…

    Тримаймося! І тримаймо зв’язок. Хай щастить!

    Смерть московським загарбникам і їхнім поплічникам!

 • Oleksandr Vasylyev

  З Казахстану:
  Рустем Алматы

  Тарас Бульба сыну-предателю Андрию: “Я тебя породил – Я тебя и убью”.

  Украина – России: “Я тебя породила – Я тебя и убью”. Слава Украине!

  Вірно підмічено!

 • Какой-то российский оппозиционер сказал что “Украина стала личным проекта Путина после оранжевой революции 2004го”. Склоняюсь к этой мысли.
  Может именно военное решение начало закладываться в 2008м

 • Alex Ponyatenko

  Ой, та еще сенсация! Да всем и так ясно, что планы по захвату Украины строились еще с 1992 года. Ждали удобного момента и он настал.

  • Гуго

   Только одна маленькая поправочка – не ждали, а создали момент

 • Anatoliy Motryuk

  первое открытое проявление агрессивных планов рф относительно Украины было осенью 2003 года на о. Тузла это была разведка боем, москали хотели посмотреть как хохол отреагирует на наглость “старшего брата” и по результатам поняли, что без боя не обойтись и вот с тех пор началось: выкупали предприятия, часть которых разваливали (ЛАЗ например), подкармливали коррупцию, газовые войны, сырные войны и пр.

  • Гуго

   Душили противника, одним словом, прежде чем убить