Новини

Активісти створили у Львові організацію «Європейська галицька асамблея»

У п’ятницю, 19 вересня, у Львові відбулася презентація громадської організації «Європейська галицька асамблея» – об’єднання громадських активістів з трьох галицьких областей, які ставлять за мету перетворити Галичину на взірцевий регіон країни, що покаже приклад євроінтеграційних сподівань українського народу.

«Ми не приймаємо ніякої політики багатовекторності. Галичина повинна бути в Європейському Союзі», – наголосив голова асамблеї Володимир Павлів, передає прес-служба ГО «Європейська галицька асамблея».

На його думку, Галичина разом з Буковиною і Закарпаттям мають великий досвід перебування у складі Європи, який і повинні використати, щоб перетворити «наш регіон на локомотив змін в країні».

Серед гасел Галицької асамблеї – «Європа в Україні починається з Галичини». Організація виступає за те, аби в Галичині, у містах і селах, відродилося місцеве самоврядування, щоб люди самостійно працювали над своїм майбутнім. До відновлення Галичини просять долучилися всіх зацікавлених, зокрема бізнес-середовище, місцеві органи влади, галицьку молодь, релігійні організації. «Усім галицьким середовищам ми пропонуємо співпрацю», – зазначив Володимир Павлів.

 

http://zaxid.net/news/showNews.do?aktivisti_stvorili_u_lvovi_organizatsiyu_yevropeyska_galitska_asambleya&objectId=1323075

Previous ArticleNext Article