Події

ЗАКЛИК ДО РЕВОЛЮЦІЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ В УКРАЇНІ

soros_access_to_justice_flippedМета статті не розважити Вас, а дати прагматичний погляд на Ваше майбутнє, особливо коли Ви – самодостатня людина з активами. Дозвольте нагадати Вам недавню Історію. Всього 30 років тому ми були у стані «холодної війни» з США.  У складі СРСР. 

Українці, випускники  ПВВЗРКУ (Полтавського Артучилища), роками сиділи на командних пунктах  пуску 160 ядерних ракет по США у Миколаївській та Вінницькій областях.

З  Полтавського та Прилуцького військових аеродромів майже щодня стартували бомбардувальники з ядерними крилатими ракетами і летіли на бойове чергування, загрожуючи, в першу чергу, США та країнам НАТО у Європі.

Всього 30 років тому українці гинули у далекому Афганістані невідомо за що. У складі обмеженого контингенту Радянських військ…

Всього 30 років тому ми були так само нашпиговані Московською пропагандою, а ті, хто крадькома слухав «Голос Америки» не могли навіть розповісти іншим про те, що почули…

30 років – надто малий час, щоб всі все забули. Всі все пам’ятають.  

Лише ми не пам’ятаємо про ту допомогу, яку надавали нам США  під час WW2 та під час Індустріалізації СРСР, коли була побудована більшість українських інфраструктурних підприємств.  Невдячні істоти, які отримали життя і розвиток від США, почали загрожувати самим США. А тепер і не пам’ятають про це.

Хіба це були не ми?

Це були ми, такі самі як зараз в Московії. Дурнуваті і небезпечні. Особливо – «еліти».  Оскільки наші «еліти» не змінились, то не змінився і курс світового співтовариства щодо нас. Змінились методи.

Суть застосованого проти нас методу був простий – дати «елітам» України (обов’язково у лапках) можливість зберігати  у себе (тобто за кордоном) вкрадене у українського народу і наживатись на цьому.

І просто очікувати коли дурнуваті «еліти» самі все зруйнують, виріжуть на металобрухт пускові шахти, повбивають один одного, знищать власні підприємства.

Просто створити механізми, які б дозволяли нашим «елітам» везти, наприклад, труби і метал з України у США і там залишати отриману американську ж валюту … Чесний бізнесовий метод. Якщо колишній ворог дурнуватий, то справедливо його обідрати, або жорстко керувати.

І це той стан, панове бізнесмени, у якому знаходяться Ваші активи сьогодні.

Ви повністю залежні від Західних еліт, бо Ваші активи сьогодні на 100 % залежать від їхньої  волі. Сподіваюсь , Ви це розумієте.

Бо зараз у вас почнуть забирати все, що має якусь цінність.  Елегантно, майже не порушуючи Ваших прав.

Що робити?

Наша Державність стала можливою завдяки підтримки США. Але ніхто не обіцяв вчити наш Народ керувати власною Державою. Це ми маємо робити самі.

Тепер головне – причина наших негараздів і слабкості у відсутності Справедливих Законів і Справедливої системи Управління Державою. Ми лише намагаємось удосконалити несправедливу систему часів СРСР і називаємо це Реформою. Ха-ха.

Доки ми не відновимо справедливість в Україні – до нас будуть ставитись як до дикунів – з острахом та силовим примусом.  І це справедливо.

Нещодавно у Парижі я зіткнувся з неочікуваною проблемою – раптом виявилось, що я не знаю як буде «Справедливість» на французькій або англійській мові! Я поліз до словника і дуже здивувався – Справедливість – то є justice. Але Юстиція у мене ніяк не асоціюється зі Справедливістю.

143232-144579Ми маємо Міністерство Справедливості, але не маємо справедливості  у Державі. Бо система Юстиції в СРСР створювалась не для Справедливості а для примусу до вірності ідеалам Комунізму.

Я не знаю, чи зможуть взагалі сьогоднішні народні депутати  чи урядовці, чи Президент встановити справедливі суспільні відносини. Скоріш за все – ні. Навіть якщо хтось з них буде мати відчуття справедливості  і бажання встановити справедливий порядок – інші його не зрозуміють і Система не дозволить це.

Відсутність справедливості знищує нашу Державу – гроші і люди залишають нашу територію, вкладати ресурси у розвиток території, де нема справедливості ніхто не буде.

Саме справедливості вимагають Душі загиблих героїв, саме справедливості вимагають серця учасників АТО.

Буде Справедливість – не буде корупції, буде розвиток, буде можливість хоча б зберігати гроші урядовців в Україні , а не в оффшорах.  Та й жити стане простіше.

Чи є теоретичні шанси на розвиток і якщо так, то які саме механізми Народ може негайно задіяти для відновлення Справедливості в Україні?

Перший шлях простий у застосуванні і гарантовано дасть результат через рік чи два.  Треба повсюди вимагати справедливості.  На вулиці, в магазині, у стосунках з будь якими чиновниками.  Навіть з  дуже маленькими бюрократами.  В школі, університеті, всюди. Не соромитись вимагати справедливості. Шукайте Справедливість не у Суді, а навколо себе. Створюйте Справедливість повсюди. Зараз!

І така Революція призведе до покращення стосунків з цивілізованим світом.

Просто роби  те,  що  вимагає твоя внутрішня потреба у Справедливості

Спочатку тебе не будуть розуміти оточуючі, а потім – будуть робити так, як ти. Всюди.

Це і є Революція Справедливості. Результат буде обов’язково, за кілька місяців ми відчуємо зміни, і, головне, це залежить винятково від нас, а не від якогось чиновника.

Другий шлях залежить саме від одного чиновника і пов’язаний з тією ситуацією, коли певній людині дається Історичний шанс, навіть якщо людина цього не усвідомлює.

Сьогодні такий шанс отримав новий Генеральний Прокурор Луценко.  Він може виконати суспільний запит на справедливість, встановивши одноосібно і жорстко критерії справедливості у суспільстві.  Генеральний Прокурор – особа достатньо незалежна в Україні і має відповідні силові важелі і певну підтримку суспільства.

У цьому випадку Луценкові не можуть завадити ні судді ні прокурорська порука  – він може діяти іншими механізмами.

Якщо раптом виявиться, що Луценко має ще й необхідне для цього внутрішнє відчуття справедливості і волю до того, то зміни у суспільстві настануть дуже швидко і Луценко зможе… Втім, загадувати не будемо.  Це фантастика.

Реальним є лише перший шлях.  Вимагай справедливості всюди. Негайно. Роби Революцію Справедливості.

І весь цивілізований Світ тебе підтримає.

Михайло Притула.

(Буду вдячний при передруку зазначати автора. То справедливо.)

Previous ArticleNext Article
 • Herky

  Прожили в составе СССР 70 лет. Причем добровольно. Потом добровольно вышли из него. 25 лет нахер все разваливали и смотрели с завистью в рот русским, которым удалось наладить свою жизнь. А теперь поняли, что все просрали и ищите спасения у Америки? Хер вам, а не Америка! Вы меня, суки, не спросили! Продажных в Америке не любят!

  • Владимир

   “Добровольно” говоришь. А 7 миллионов заморенных голодом украинцев забыл? Построили Союз на костях безневинных. Сколько среди них было женщин и детей. А студентов, растрелянных под крутами? Или тебе насрать на них? Таких как ты безмозглых забыли спросить, надо же

   • Aleksey Alekseyev

    Психиатру всё это раскажешь.

    • Яков Солонский

     Ти напевне свою версію психіатру вже розказував?

 • qwer

  Всем известно как сша относится к другим странам. а вот новый союз на принципах равноправного участия(в политике в частности) был бы классным решением, если бы обе стороны забили хрен на национальную дурь и начали решать насущные проблемы

 • Valentin Kuchinsky

  Михайлу Притулі. Маємо життєву необхідність вийти з Вами на звязок. Дякую!

 • Pingback: Maria Smith()