Події

Всі цінності Світу цього. Слово до Еліти України.

screen-shot-2012-05-20-at-3-03-18-pmThose who cannot remember the past are condemned to repeat it.
Jorge Agust?n Nicol?s Ruiz de Santayana y Borr?s<

Paris, 2016
Був початок ночі, на початку травня 2016 року. Ми йшли по Парижу з американцем,  масоном 32 градусу. І розмовляли про долю Світу. А про що ж іще розмовляти з високоповажним американським масоном у Парижі?

Я висловив сподівання, що в США, де статистично налічується більше 3 мільйонів членів «братерських організацій» масонів, мартиністів, розенкрейцерів і таке інше – великий рівень просвітлених людей і це допомагає їм бути найуспішнішою країною. Я висловив своє захоплення тим, що американці мають міцне філософське підґрунтя, і «американські цінності»… Я  сказав йому, що вірю в те, що люди, які мають такий чудовий філософський і історичний кодекс «Мораль і догма», не будуть повторювати помилок, які людство робило у попередні часи.

Масон-американець мене остудив, поставивши просте запитання – «Ти що, дійсно вважаєш, що всі американські масони читали «Мораль і Догма» чи ще щось подібне?».

Я не знав, що  йому відповісти. Адже я дійсно так вважав, бо пам’ятати Історію Світу і алгоритми його розвитку – то є запорука того, що людство не знищить само себе…

Мені важко було повірити в те, що в Сполучених Штатах  залишається мало тих людей, які є хранителями тих цінностей, що дозволяють більшості мирно читати цю статтю, маючи для того все необхідне – час, інтернет, комп’ютер, електроенергію, тепло і свободу від страху за своє життя.

Втім, подальші події у Світі показали, що тверезий погляд масона був правильний. Демократичний світ втрачає контроль над власними цінностями. Погляньте лише на кандидата у Президенти США, який  пропагує деградаційні ідеї!

tumblr_nvtb0b6hco1reg6u1o1_500Washington, 1941

Коли почалась Друга Світова Війна, коли Гітлерівські війська окупували Францію, коли над Парижем майорів прапор Третього Рейху, а на мирний Лондон падали бомби, багато бомб, перед світовими Елітами постало питання – як зробити так, щоб страшні кровопролитні війни залишились у минулому, яких правил треба всім дотримуватись, щоб цивілізація не була знищена. Разом з Елітами. Треба було сказати людям, за які цінності вони будуть воювати.

7 січня 1941 року Президент США Франклін Рузвельт у своїй промові визначив, за що починає буде боротись  цивілізований світ – свободу слова, свободу віросповідання, свободу від страху і свободу від злиднів.

Пізніше, у 1948 році, досягнення цих цілей було покладено у прийняту ООН «Загальну декларацію прав людини».

Україна, 2014.

Після початку війни Президент України не сформулював чітко і однозначно, за які цінності ми боремось, що повністю розв’язало руки Російській військовій пропаганді, як на Сході так і по всій території України.

Це  потрібно було обов’язково зробити з тих же причин, з яких це зробив Франклін Делано Рузвельт у 1941 році.

І зараз це зробити було простіше, аніж Франкліну Рузвельту у 1941 році.

Коли мова йшла про наше  прагнення до Європи, то люди розуміли це, передусім, як прагнення до певного ідеалу  цивілізаційного справедливого устрою, у якому люди були б вільні від страху та злиднів.

І Президент мав наголосити на це перед нацією, щоб уникнути невизначеності. Врешті решт – не лише мобілізувати Націю на захист території України, а й дати Європі приклад героїчної боротьби за цивілізаційні принципи, цінність яких сита Європа забула за десятиріччя миру.

Europe 2016

Російська військова пропаганда не лише використовує слабкі місця Заходу. Вона наповнює Захід своїми параноїдальними ідеями та перетворює маргінальні течії на мейнстрім. Росія намагається влізти в голову західній цивілізації, вона нівелює поточну систему координат західної цивілізації. Руйнуються саме ті принципи, які закріплені у «Загальній Декларації прав людини».

Відсутність необхідності вивчати філософські підґрунтя сучасної західної цивілізації знесилює Європейську Еліту. Вони забувають, що саме стало Джерелом успіху та єдності Європи.

У порожнечі звучить останній пункт «Загальної декларації Прав людини» – жоден з демократичних принципів не може бути застосований для знищення демократії… Всі свободи  Західної цивілізації, свободу слова і совісті у повному обсязі використовує Російська військова пропаганда і розвідка для знищення тієї самої Західної цивілізації.

І то є велика помилка Західних еліт. Права людини закінчуються там, де їх намагаються використати для знищення цих цінностей.

USA, 2016

Російська військова машина, вслід за втручанням в Європейську політичну систему, почала інвазію в політичну систему США. Ті самі політтехнологи, що руйнували політичну систему України, використовуючи свободу слова і свободу совісті, почали руйнувати політичну систему найміцнішої держави світу.

Вибори Президента США є великим випробуванням для Народу США. Йому прийдеться обирати долю Світу у цьому році.

І тут постає просте питання: А що буде, як вони це випробування не пройдуть? Якщо Народ США обере ставленика Кремля – що тоді буде? А як не цього разу – то наступного?

Україна, 2016

Перед Елітами України постає ще кілька важливих питань.

Перше – це гроші. Гроші, які  вони тримають у Європейських та Американських банках. Стабільність їх збереження залежить від бажання західних еліт. Подивіться на гроші «суперкрутого» оточення Путіна, що потрапили під пакет санкцій.

Не маючи власного інструменту збереження власних грошей на власній території, українські мільярдери вимушені користуватись механізмами західних еліт, наприклад офшорами Кіпру та інших островів.

І добре коли все добре, а раптом прийде який-небудь ставленик Кремля?

Друге – це власне влада сама по собі. Стабільність влади в Україні залежить не лише від Українського народу. Від ставлення до України інших народів.

І третє – куди бігти українським елітам якщо щось піде не так? В США? В ЄС? В Китай? Куди?

Я навіть не ставлю головне питання – чи не ризиковані інвестиції в Україну, якщо Еліти України самі інвестують Європу, а не Україну?

Всі ці питання стосуються цивілізаційного розвитку України на майбутні часи.

Що робити?

Зовнішні обставини змушують нас боротись за майбутнє своєї території, свого народу і своєї Держави.  Будемо слабкими – загинемо.

Доля Еліт України, розстріляних у Соловецькому Лагері особливого призначення – тому вічний доказ.

І наразі немає значення хто саме, якої нації та віросповідання буде виконавцем вироку над слабкими елітами.

Слабкі еліти, разом зі своїм майном, грошима, територіями та ресурсами, стають здобиччю справжніх, істинних Еліт.

Єдине, що сьогодні Українські Еліти можуть і мусять стратегічно зробити, це стати світовим взірцем прагнення і відстоювання фундаментальних принципів Західної Цивілізації. Як би дивно Вам це не здавалось сьогодні.

Саме Україна може дати приклад і надихнути Американські і Європейські Еліти, які під ударами російської військової пропаганди ризикують втратити свою силу.

У Вас нема іншого вибору, панове. Фронт боротьби за майбутнє Світу проходить в Україні і Ви його бійці.  І якщо Бог вам довірив битись «на передку» – то значить він вірить, що у вас вистачить на те і сил, і розуму, і мудрості. 

Це не те саме що вміти “робити бізнес” обдираючи народ України. Це не те саме що залихвацьки красти. Це інше і цьому належить вчитись.  Тікати фізично нікуди.

Нехай щастить!

Михайло Притула

Previous ArticleNext Article