Події

Вбий Путіна! Знайди і вбий!

d5a278eee8bd91611c90084f84b8bbe5_i-94Як знайти Путіна? Путін має легіон клонів, які розмовляють на Вашій рідній мові, носять Ваш прапор і на словах більш радикальні ніж Ви особисто. Путін вміє маскуватись під Ваших друзів і однодумців. Тож як знайти Путіна, щоб його вбити? Путін зовсім поруч, шукай!

Глобальний портрет Путіна.

Логіка вільного світу така: ти маєш право робити те що хочеш, за винятком того, що порушує права інших вільних громадян. Це логіка розвитку, коли забороняють лише те, що шкодить людині.

Логіка Путіна контрастно протилежна – заборонити все, – раби мають право робити лише те, що їм дозволив клон Путіна. І, у такому випадку дозволяють робити лише те, що може поміститись в обмеженій і хворій на параною свідомості маленького путіна.

Це логіка деградації, рівень розвитку суспільства ніколи не буде вищим за рівень розвитку ураженої алкоголем чи ботоксом свідомості окремого клона. Такі клони путіна навіть самим собі не признаються, що вони клони путіна.

Знайдені клони Путіна в Україні.

У Міністерствах і Кабінеті міністрів, у Верховній Раді і навіть в Адміністрації Президента сидять тисячі клонів Путіна, які щиро намагаються поставити перепони бізнесу, а потім за мзду дозволяти дихати повітрям.

Тільки справжні путінці можуть брати з бізнесменів 70 гривень за кубометр води а потім ще й обкладати податком «за воду». На черзі – повітря.

Саме справжні путінці прагнуть відібрати у Народу і поділити, замість того, щоб дати Народу можливість примножати і збагачуватись.

Путіни в Уряді.

Вони забороняють, наприклад, ввезення в Україну всього високотехнологічного, чого не виробляє Україна, і за дозвіл ввезти беруть гроші. Це стосується всіх сфер життя, різниця лише в рівні заборони і способі заборони.

Бувші у використанні автомобілі – безглуздо високе мито.

Мобільні телефони, які для чогось треба сертифікувати, хоча маленьким путіним-контролерам дуже далеко до рівня розвитку інженерів, які спроектували той телефон.

Дешеві китайські товари за невеликий «податок» потрапляють в Україну, а від Українських виробників путіни вимагають виконання безглуздих і довготривалих процедур сертифікації, а час іде…

Путін в Обласній Раді.

Нещодавно вечором я ходив безлюдними коридорами обласної ради і почув, що за однією з дверей вирувало життя. Життя було досить голосним і лунало по всьому коридору – вечір п’ятниці, природу не обдуриш. П’яна розмова алкоголіків у владі нічим не відрізнялась від логіки путіна – заборонити або влаштувати конфлікт і на тому заробити гроші. Таких путіних треба вбити.

Знайдені маленькі путіни.

Досвідчений оператор Укрпошти в Дніпропетровську. Її логіка така – я не можу прийняти до пересилання у Париж латунний сувенір, бо він може бути золотим, і вам треба довести, що той сувенір не золотий.

Експерти у МРЕО вимагають довести, що Ваш автомобіль не крадений, хоча навпаки, саме він має виявити крадені автомобілі.

Чиновники місцевих адміністрацій чомусь вирішили, що мають право визначати, коли саме можуть працювати магазини малого і середнього бізнесу, хоча це не передбачено жодним законом.

І Ваш персональний путін, який сидить десь глибоко у вашій душі, каже вам – скорись, мовчи, вони сильніші. Вбий Путіна. В собі. В твою душу Українська Армія не прийде, ти маєш його вбити сам. Знайди і вбий Путіна!

Твій персональний Путін сидить в тобі.

Він примушує тебе підкоритись, стримує твою свободу, вимагає підкоритись імперській філософії Кремля. Вбий Путіна. В самому собі. Коли ти бачиш несправедливість, коли ти бачиш клон Путіна – зроби все можливе, що б його не було на тій посаді. Як? Прояви солдатську кмітливість. Дозволені будь які засоби. Це війна. Це твоя персональна війна.

19ld9ot2ehdr

Previous ArticleNext Article
  • Дмитро

    Ненька в окупації. Рулять придурки.)

    • Oleksandr Vasylyev

      Ні! Не придурки. Саме вони й призначені в Україну мудрою московською комуністичною партією путіних. Тому вбивай путіна у собі!