Події

Участь міністра Оборони США у параді, або чому Україна рідна сестра США.

Ми діждемося Вашингтона
З новим і праведним законом?
Т.Г.Шевченко, 1857 рік

Цього 2017 року, на День Незалежності України буде військовий парад на Хрещатику. І цього року Військовий Парад буде приймати, разом з Президентом України, Міністр Оборони США, Джеймс Ніколас Меттіс на прізвисько Скажений Пес . Наскільки природне таке поєднання? Чи ми часом не втрачаємо якісь наші історичні цінності?

Щороку, 4 липня, в США відзначають День Незалежності. Перепрошую, День Незалежності від кого? Від Європи? Так, саме так. День Незалежності США від Європи. Насправді це дуже важливий момент в історії цивілізації.

І ми бачимо, що на відміну від Європейського Союзу, Американці скоріше підтримують наше прагнення до Свободи та Незалежності України. Швидше вводять санкції і вміють переконати в цьому своїх європейських партнерів. Здається дивним, що Європа не усвідомлює навислу над нею небезпеки і не прагне зупинити безумство Кремля, яке нам видно неозброєним оком. Ну звідки можуть в Європі взятися ватники? А вони є, і їх багато! Парадокс? Ні, закономірність.

Повернемося до близьких нам США і тому Дню, 4 липня 1776 року, коли підписали Декларацію Незалежності від Європи. Це було до Французької революції, і в Європі панували монархи. Ще диміли і смерділи смаженим людським м’ясом багаття Інквізиції. З усієї Європи волелюбні люди прагнули втекти за океан. Залишалися ті, хто вижив в системі тоталітарного суспільства і доносів і хто комфортно почував себе в монархічній системі.

Люди в монархічній системі раді служити своєму Монарху. Відчувають почуття гордості, радості, щастя і глибокого задоволення. Монарх має право на все. На думки і на життя своїх підданих. На їх майно. На все.

Боротьба з таким станом справ в Європі почалася багато століть назад. І пролито за Права Людини, а не за Права Монарха було чимало крові. У тому числі – монаршої.

Сьогодні в Європі монархій 12: Андорра, Бельгія, Ватикан, Великобританія, Данія, Іспанія, Ліхтенштейн, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія і Швеція. Тому монархічні замашки і поведінка Путіна Європейцям близькі і зрозумілі.

А Україна для них – бунтарі, що збунтувалися проти монархії … Саме тому, Путін веде інформаційну війну в Європі з точки зору монархічного свідомості. Адже Монарх – це за своєю суттю той, хто привласнює майно по праву сильного. І ніяких інших прав. І якщо Каталонія вимагає незалежності від Монархії в Іспанії, то монархи Іспанії скоріше підтримають Путіна, ніж Україну, яка дає приклад Каталонії.

“Ватну” свідомість пояснити просто – підкорятися сильному. Всі інші прагнення до Великого, до Свободи, Рівності, Братерства – просто незрозумілі. А Бог – це Кирило. Це ключ до ватного підсвідомого. Не треба нічого пояснювати, крім того, хто тепер сильніше всіх. Хто Монарх. Ватна свідомість м’яка, вона швидко підлаштується під усвідомлення того факту, що США – сильніше, а Путін – слабак.

Наскільки важливий цей Ключ можна зрозуміти тільки практично застосувавши його до сердець ватників.

Ну а нам з Вами, мої дорогі співгромадяни, шлях зазначений до Свободи, Рівності, Братерства і Вірі у Всевишнього. До Незалежності нашої свідомості від різного роду монархів, які вчать нас жити.

Це все витоки Моралі, відмінною від ватної. Мораль, яка нам близька, знаходиться не в Москові, не в історично-монархічній Європі (за винятком Франції, яка великою кров’ю позбулась своїх монархів у голові) а саме в США.

І саме тому присутність Міністра Оборони США на Військовому Параді на Хрещатику є не просто маленьким але демонстративним політичним кроком для України, це історичний крок для всього Людства, який має геополітичні наслідки.

Михайло Притула

спеціально для nuina.net

 

Previous Article
  • Herky

    Америка создает антироссийскую Украину и ничего хорошего в этом нет…