Події

У Києві діяла диверсійно розвідувальна група Російської Федерації

384679312У Києві та інших містах України  діяла російська Диверсійно -Розвідувальна Група (ДРГ), до складу якої крім трьох росіян входило три громадянина України. Поруч з нами, шановні співгромадяни шестеро ворогів України готувались Вас вбити. 

Завдяки пильності громадян та майстерності оперативних співробітників СБУ діяльність ДРГ РФ була затримана, одного з росіян було знешкоджено. Пізно у вечорі 9 грудня 2015 року  Служба безпеки України провела блискавичну спецоперацію на Оболоні в м. Києві, за адресою вул Лайоша Гавро, 1а, де в одній з квартир переховувалась ворожа ДРГ

Затримано двох громадян Російської Федерації та трьох громадян України. Ще один росіянин член ДРГ відкрив вогонь по співробітникам “Альфи” з автоматичної зброї і смертельно поранив одного з співробітників “Альфи” (загинув) і поранив другого і був вбитий співробітниками “Альфи”.

Під вогнем співробітники “Альфи” спочатку евакуювали з помешкання, де переховувався диверсант, господарів квартири та їх семирічну дитину, і лише потім завершили штурм озброєного злочинця.

Огляд місць події триває, однак лише в одній з адрес у столиці на цю хвилину вже вилучено вісім споряджених саморобних вибухових пристроїв, чотири кілограми тротилу, автоматичну зброю, більше сорока гранат та близько двох тисяч патронів, а також компоненти вибухових пристроїв та засобів ураження.

 

 

Previous ArticleNext Article
  • Herky

    Ага, бля. С украинскими паспртами…