Події

ПРАВО НАРОДА на вооруженное ополчение должно быть реализовано немедленно!

constitutionМихаил Притула, специально для НУіНА

В Украине Граждане не имеют вооружения. Зато любое вооружение имеют диверсанты и преступники. Оружие получают сепаратисты и диверсанты. Даром!

Но своему народу Власть боится дать оружие! Если мы не будем ничего требовать власть не будет ничего делать.

Вопрос – что делать Гражданам Украины, если власть сознательно усиливает врагов Граждан Украины?

Вот как работает ПРАВО НАРОДА на вооружение в США:

Bill-of-Rights-2

Previous ArticleNext Article
 • Nikolay Rusanov

  Кстати, про ваш любимый Крейсер УРО “Д..Кук”. Небольшая инфа, почему экипаж славного американского крейсера всравси старенького Российского самолетика ))) http://petroffvalerij.livejournal.com/528627.html
  Естественно, информация неофициальная.
  ЗЫ. Особо впечатлительных свидомых просьба, не читать )))

 • Юрій Дзядик

  Справа в тім, що зброю слід давати лише тим, у кого в голові є усі клепки. Тим, хто поважає право на інакомислення. Тим, хто поважає таке ж саме право сусіда на збройний самозахист своїх невід’ємних прав на життя, майно, особисту свободу.

 • Юрій Дзядик

  Продовжую.

  Особиста зброя не може бути використана для обмеження прав інших людей. У США (за свідченням самого Рафала Лемкіна) відбувся геноцид індіанців. Південні штати обмежували права рабів. У Росії після 1917 почалася Громадянська війна та експорт революції.

  Особиста зброя не може бути використана для підтримки одних політиків чи виступів проти інших. Тут можуть діяти лише мирні акції підтримки або протесту.

  Особиста зброя не може бути використана для захисту своїх поглядів. Для цього існують політичні партії, громадські обєднання, релігійні громади тощо.

  Особиста зброя не може бути використана для самосуду. Самосуд це завжди злочин. “Не судіть, і не будете судимі”.

  Судити може лише народний суд (народ у онлайн мережах). Вислухавши усіх учасників (сторони, свідків, адвокатів тощо). Розглянувши усі факти (викладені відкрито для усіх в мережі). Вивчивши усі аргументи (кваліфіковано). Жоден суддя не має остаточного слова. Лише спільнота у мережі.

  Особиста зброя не може бути використана для грабунку, мародерства тощо. Це найтяжчі кримінальні злочини.