Новини

ПЕРЕЛІК ФАКТІВ: Росія продовжує підтримувати діяльність озброєних сепаратистів в Україні

10177498_10152184810836936_6509660271243845965_nДЕРЖДЕПАРТАМЕНТ США
Офіс Речника

14 липня  2014 р.

Коли Росія каже, що прагне миру, її дії не відповідають її риториці. Ми не бачимо свідчень того, що Росія припинила підтримувати сепаратистів.

Ми фактично вважаємо, що Росія продовжує забезпечувати їх важкою зброєю і іншим військовим обладнанням і фінансуванням, а також надає своїм військовим можливість вільно заходити на територію України.

Росія заперечує ці факти так само, як заперечувала те, що її військові сили були задіяні в Криму …аж поки не сталося захоплення Криму.
Росія відмовилася звернутися до сепаратистів із закликом скласти зброю і продовжує нарощувати свої військові сили вздовж свого кордону з Україною. Значна кількість самопроголошених лідерів сепаратистів звертаються до них з території Росії і мають зв’язки в російському уряді.
Всі ці факти складаються в картину, яка красномовно зображує, як Росія продовжує дестабілізацію ситуацію в східній Україні.

Ось факти, які про це свідчать:

•             Росія продовжує накопичувати в значній кількості військову техніку в місцях дислокації у південно-західній  Росії. До цього обладнання входять танки, якими більше не користуються в російській армії, а також броньовані машини, зенітно-ракетні установки ,артилерія і системи протиракетного захисту. На місця дислокації нещодавно прибули також новіші системи протиракетного захисту.

•             Ми певні, що Москва концентрує додаткові танки, які  більше не використовуються в сучасній російській армії, в окремому депо, з метою подальшої їхньої відправки в те саме місце дислокації.

•             Ми стурбовані тим, що це обладнання буде передано сепаратистам , оскільки ми певні, що Росія вже передала їм танки і зенітно-ракетні установки саме з цього місця дислокації.

•             Інформація, яку ми маємо, вказує на те, що Москва нещодавно передала сепаратистам кілька танків виробництва радянських часів і артилерійські установки, а також протягом минулих вихідних кілька військових машин перетнули кордон.

•             Відео з соціальних мереж, які зображують військові конвої, дають можливість припустити, що тільки  протягом  минулого тижня Росія передала бойовикам принаймні кілька десятків додаткових броньованих машин і артилерійських установок і приблизно стільки ж військових вантажівок.

•             Відео, які було розміщено в соціальних мережах  для широкого доступу 14 липня, зображують Луганський конвой, який прямує дорогою на Донецьк, нараховує якнайменше п’ять танків T-64, чотири BMP-2  (APC), зенітно-ракетні установки BM-21 , три протитанкові гранатомети, дві протиракетні гранатомети ZU 23-2 , і, скоріш за все, установку 2B16.

•             На відео від 11 липня з Краснодону, біля пропускника  в Ізварине , можна побачити два БТРи, два протитанкові гранатомети, і велику кількість вантажівок, що їдуть по дорозі на захід в напрямку Донецька.

•             Відео, зняте в Донецьку 11 липня, показує конвой, що складається з трьох BMD-2 APC, двох BMP, однієї самонавідної установки типу 2S9 і BTR-60 APC.

•             На додаток, на минулому тижні, після поновлення української влади в кількох українських містах, представники української державної служби знайшли сховища зброї, яка, як вони вважають, надійшла з Росії, і яка включає  MANPAD, міни, гранати, MRE, машини і понтони для будування мостів.

 •            У звільнених від сепаратистів  містах українські силовики знайшли великі сховища військової амуніції, яка надійшла з Росії, а також супроводжуючу документацію, яка підтверджує російське походження цієї зброї.

•             Фотографії знищеної або знешкодженої зброї, зроблені в східній Україні, підтверджують, що частина цього обладнання надійшла з Росії.

•             Набір бойовиків до сепаратистських угруповань проходить на території Росії, і сепаратисти шукають волонтерів, які мають досвід роботи з такою важкою зброєю, як танки і протиракетне обладнання. Росія дозволила представникам Донецької Народної Республіки відкрити в Москві свою рекрутінгову агенцію.

•             Українська жінка-пілот Надія Савченко, яка досягла значних кар’єрних успіхів в українських збройних силах, була захоплена  в полон сепаратистами в середині  червня.  Тепер її тримають у в’язниці в Воронежі, в Росії. Згідно заяві українського уряду, сепаратисти перевезли її до Росії.

•             Крім цього, Росія продовжує розміщувати нові військові сили близько до українського кордону. Ми маємо інформацію щодо значної кількості додаткових військових одиниць, які наразі знаходяться в стані передислокації  і рухаються в напрямку кордону.

Читати повний текст повідомлення

Previous ArticleNext Article
  • Карфаген должен быть разрушен!!! А кремлевско-карфагенское Х-ЙЛО должно быть уничтожено!!!!!!! Его кровавое существование СЛИШКОМ ДОРОГО СТОИТ РОССИИ, Украине и всему миру… У кого-то есть знакомый ПРОФЕССИОНАЛ по работе с КУКЛАМИ ВУДУ? По-другому к нему не подобраться. Путин сегодня – это ГИТЛЕР С ЯДЕРНЫМ ОРУЖИЕМ!!!!!! Будем ждать и надеяться на его “моральность” и “порядочность”??? Для него слово “мораль” – это ругательство. Или, наконец, сыграем на опережение??? Его досрочный конец спасёт тысячи, а, возможно, и миллионы жизней! Даже его окружение не знает, когда он остановится. А россиян в ближайшем будущем ждёт прозрение, раскаяние и благодарность всему миру за освобождение от сумасшедшего тирана, как немцев, освобождённых от гитлера в 1945-ом.

  • Pingback: Maria Smith()