Події

Народ прописав 10 хвилин Єдності і ніякого ПС

10 хвилин єдності.

53177_0В Україні розпочинається виборча кампанія, напруженість і висококонкурентність якої може побити усі попередні рекорди – особливо з урахуванням того факту, що проходитимуть ці вибори на тлі постійної загрози подальшої агресії з боку сусідньої недружньої держави.
Притому конче важливо, щоб ці вибори обов’язково відбулися, бо вони принесуть країні різке підвищення рівня легітимності влади, що в свою чергу позбавить зовнішнього агресора маніпулятивних “аргументів” і приводів, котрі він активно використовує нині (антиконституційний переворот, нелегітимна влада, “так званий уряд” і т.д.).
Відтак, нам понад усе необхідно уникати будь-яких дій та дійств, якими ми самі собі поставили б підніжку на цьому нелегкому шляху – бо ж господар Кремля і так з усіх сил старається, тож не потрібно ще й нам йому допомагати. Тим не менше, увечері 28 березня ми спостерігали за діями “Правого Сектору”, які інакше як підступною підніжкою власній країні трактувати неможливо.
Спроба штурму парламенту, що є останньою владною інституцією, легітимність та повно важність якої не ставить під сумнів ніхто у світі (і навіть сам товаріщ Путін) – це просто таки феєричний подарунок Москві. Дмитру Кисельову – найсуперовіша ефектна телекартинка, Віталію Чуркіну – готовий матеріал для спічів в ООН, кремлівським сценаристам на чолі з Владімір Владіміровичем – шикарний привід для подальшої деструкції, дестабілізації, а може й повномасштабного вторгнення в материкову Україну, про що нас попереджає Є.Марчук та інформація від американської розвідки.

Вказані дії “Правого Сектору” – це класичний випадок ситуації в стилі “Боже, врятуй від таких “друзів”, а з ворогами ми вже якось самі впораємося”. У жодному разі не можна толерувати таких диверсійних за своєю суттю дійств, а тим більше – їх організаторів і вдохновителів.
У зв’язку з цим – пряме адресне уклінне прохання до основних політичних гравців сьогоднішнього дня: Петра Порошенка, Юлії Тимошенко, Віталія Кличка та Олега Тягнибока.

Петре Олексійовичу, Юліє Володимирівно, Віталію Володимировичу, Олегу Ярославовичу, Ви – лідери суспільної довіри, керівники найбільших партій та парламентських фракцій, претенденти на найвищий пост у державі. Зрештою, люди, на яких у цей час лягла найвища і найскладніша відповідальність – вберегти Україну від окупації, забезпечити їй та її народові найголовніше право – право на саме існування, право на перспективу як незалежної європейської держави.
Немає сумнівів, що кожний із Вас чітко розуміє і усвідомлює – Ваші політичні перспективи, Ваші можливості реалізувати свої амбітні плани та задуми щодо реформ і розбудови України – усе це знаходиться під величезною загрозою і може бути вщент зруйноване деструктивними діями на кшталт тої, про яку йшлося вище.
Власне, може так статися, що вистачить ще буквально одного подібного дійства – і усе це буде в одну мить втрачено. І Україною, і Вами.
У зв’язку з цим, зробіть один важливий вчинок – об’єднайтеся рівно на 10 хвилин. 10 хвилин, не більше! – і знову розійдетеся далі конкурувати і змагатися за електоральні симпатії. Цих 10 хвилин цілком вистачить, щоб зробити один короткий СПІЛЬНИЙ месидж:
1) жодні диверсійні дії, ким би вони не чинилися, толеруватися не будуть і отримають жорстку спільну відсіч, що буде підтримано кожним із Вас;
2) перед законом рівні усі, що означає: “Правий Сектор” (і не тільки) за деструктивні дії і фактичне пособництво (усвідомлене чи ні – без різниці) зовнішньому агресорові отримуватиме реакцію не менш рішучу, ніж сепаратисти-розкольники в східних і південних регіонах країни;
3) попри те, що Ви конкуренти поміж собою – Ви абсолютно єдині у розумінні того, де є спільний ворог, який загрожує усім (і у разі перемоги якого в Україні будуть лише переможені – в тому числі і серед Вас).

Зробіть це. Переступіть через взаємні образи – минулі, сьогоднішні і ті, які Ви ще обов’язково завдасте одне одному в ході подальшого розгортання виборчої кампанії.

Об’єднайтеся на ці 10 хвилин – і зробіть таке спільне звернення до українського народу.
Ці 10 хвилин стануть запорукою того, що у кожного з нас і у кожного з Вас попереду будуть роки і роки – планів, перспектив, можливостей, злетів, тріумфів і перемог.
Повірте, Україна і її народ буде багато років безмежно вдячний Вам за ці 10 хвилин.

Із сподіванням на Вашу мудрість,
Сергій Силка, м. Кіровоград
28 березня 2014 року.
/

Previous ArticleNext Article