Події

Лист громадянина США військовим авіаносця «Джордж Буш»

480px-CVN-77_insignia.svgВ редакцію НУІНА потрапив лист громадянина США  James Michael Makowski адресований військовим, які проходять службу на авіаносці “Джордж Буш“, опублікований в мережі Фейсбук 04.03.2014 р. о 01:08.

Шановні Чоловіки і Жінки авіаносця “Джордж Буш”!

На жаль, завдяки засобам масової інформації та пропаганди, що поширюється з обох сторін, безумство конфлікту між Росією та Україною набирає обертів: ніхто вже не знає, кому вірити більше.

З того, що я бачу, з коментарів та публікацій про ваш авіаносець ви, здається, рухаєтесь в Чорне море. Все, що я можу сказати: НЕХАЙ БОГ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС, ОСКІЛЬКИ ВИ БОРИТЕСЬ ЗА ПРАВУ СПРАВУ.

Я не знаю, чи будуть Сполучені Штати брати участь у тому, що незабаром стане збройним конфліктом в Україні, але ми дійсно повинні втрутитись.

Наш уряд дійсно виглядає приниженим після того як Путін напаскудив у взуття нашого президента в Сирії, так само й пана Керрі, а також інших високопосадових осіб уряду.

Вважаю, що Путін отримував неодноразові попередження про “тяжкі наслідки”, якщо він не залишить кордон України недоторканим.

Світ повинен знати, коли «червона лінія» була накреслена; то ці слова не були просто кинуті на вітер. Ніхто не хоче війни, але, нажаль, здається, що Путін як дитина. Він сприймає цілі країни як речі. І як малюк, який бачить щось блискуче і хоче його, Путін не розуміє, що не можна брати частини суверенних держав просто за свого бажання.

Я не хотів би бачити наших хлопців і дівчат, які б загинули в боях, але принаймні це був би той бій, щодо якого я був би радий, що Сполучені Штати взяли в ньому участь. Будь ласка, не зважайте на жодну пропаганду і тих людей які кажуть, що вони не хочуть, щоб ви були залучені.

Багатьом з цих людей настільки промили мізки, що вони не знають, чого хочуть самі. Сторіччя утисків зробило це. 90%, чи навіть більша частка України знаходиться позаду вас, і якщо ви приймете в цьому участь, то ви будете боротись за свободу і суверенітет нації. Нації, яка намагається скинути ярмо гноблення, корупції і стати нашою сестрою в демократії.

Якщо Крим дійсно хочете вийти зі складу України, вони повинні мати можливість зробити це мирним шляхом за допомогою голосування, а не під дулом АК-47. В будь-якому разі, це має бути зроблено демократично і вільно від всіх залучених сторін.

Ви маєте дати цим людям такий шанс. Так само, як північноамериканські поселенці відтіснили американських індіанців від рідних вогнищ, Йосиф Сталін зробив це з Кримськими татарами. Він здійснив геноцид проти народу і тих кого не вбив змусив переселитись до Сибіру. Після довгих десятиліть ці татари прийшли додому в Україну після падіння Радянського Союзу. Вони вибирають сторону України, для того щоб уникнути подальшого переслідування. Я думаю, що в цьому є певна мудрість.

Пані та панове, дякую за все, що ви робите для Сполучених Штатів та їх безпеки. Я сподіваюся, що Сполучені Штати будуть просити вас допомогти нашим братам і сестрам в Україні; щоб гарантувати забезпечення їх свобод, прав та законів.

Сполучені Штати були в стількох безглуздих місцях починаючи від В’єтнаму … і закінчуючи хто знає, де. Але якщо це стає боротьбою в яку Сполучені Штати втрутились, то це має бути такою боротьбою, вигравши яку ми зможемо пишатися.

Нехай Господь благословить вас всіх!

Джеймс

Також в мережі знайшлось свіже відео з авіаносця. Представляємо його Вашій увазі.
Знайомтесь: ось вони, чоловіки і жінки Авіаносця “Джордж Буш”

Авіаносець "Джордж Буш"
Авіаносець “Джордж Буш”

 

Previous ArticleNext Article