Події

Коротка Інструкція по ліквідації корупції в Україні

Інструкція по ліквідації корупції для Президента та Прем’єр Міністра України. Персонально.

Ця коротка інструкція для трьох категорій осіб:

1.     Персонально для Президента України та Премєр Міністра України (нижче – чому так)

2.     Для західних партнерів для вчинення обґрунтованого тиску на осіб, зазначених у п.1

3.     Для народу України для глибокого усвідомлення де нас дурять і доять.

Ця «Інструкція по Ліквідації Корупції» не передбачає так звану «боротьбу з корупцією» за допомогою НАБУ чи інших правоохоронних органів.  Ліквідація корупції здійснюється виключно владою і волею Президента України і Прем’єр-міністра України.

Особливості і структура корупції в Україні.

Більша частина корупційних схем в Україні діє за “принципом поста ДАІ” і по суті є те саме: зупинити на прямому шляху, отримати хабар, побажати щасливої дороги.

Такі корупційні «зупинки» створені нормативними актами майже у всіх нормальних функціональних процесах економіки України і життєвих актах України.

Що має робити Президент та Прем’єр міністр України для Ліквідації Корупції?

Виявляти і безжально скасовувати такі Постанови Кабінету Міністрів України. Як владою «РЕФОРМАТОРСЬКОГО» Кабінету Міністрів України, так і владою Президента, коли КМУ «не справляється з навантаження», призупиняти дії корупційних постанов КМУ і відправляти їх в Конституційний суд.

Тобто саме Кабінет Міністрів України старанно береже багатомільйонну корупційну схему. І ніхто інший.  І таких «Постів ДАІ» у нашому нормативному полі безліч.

Улюбленим методом захисту корупційних схем є посилання всіх у Верховну Раду приймати антикорупційний Закон, коли треба відміняти Постанову КМУ, та власне улюблена «Боротьба з корупцією» – доки правоохоронці ловлять і документують одного хабарника, сотні і тисячі інших роблять свою чорну справу. Це замилювання очей світової спільноти і громадян України.

Трохи романтики: Боротись в Україні з корупцією за таких обставин це все одно що чистити дах від снігу під час снігопаду.

Управлінське рішення по Ліквідації Корупції:

Прем’єр міністру України необхідно і достатньо створити невелику групу волонтерів, (якщо у економного Прем’єр міністра нема грошей заплатити юристам),  які будуть готувати проекти Постанов КМУ по ліквідації корупційних нормативних актів і по електронній пошті відправляти:

1.     Прем’єр міністрові України

2.     Членам реформаторського Уряду

3.     Президенту України

4.     Послам G7 для контролю (це гіркий жарт).

Таку групу можна організувати за один день.

Прем’єр міністрові залишиться важка робота винести на розгляд КМУ і підписати Постанови про Ліквідацію Корупції в Україні. Ліквідація корупційних «парканів», які всіх нас роблять рабами Системи, власне і буде першим кроком тієї омріяної Реформи. Це небезпечно? Так. Але не більше ніж небезпека на передку.

Не важливо яким методом – але  знищувати перешкоди для нормального кровообігу в економіці. Тоді не треба буде “плану Маршала для України” – бо Україна в цей час інвестує Європу, а не навпаки. Інвестує Європу шляхом розміщення у Європейських банках колосальних корупційних вкладів, інвестує Європу дешевими трудовими ресурсами

Хай щастить!

Автор: Михайло Притула, екс-полковник СБУ та екс-полковник міліції, затримав особисто та силами підпорядкованого підрозділу понад 70 хабарників, у т.ч. в Міністерстві економіки та Міністерстві Внутрішніх справ. Народжений в Полтаві, всі без винятку предки до 5 коліна з Полтавщини, українці. Син учасник АТО, Посвідчення учасника бойових дій МВ №044486 від 02 жовтня 2015 р.

Це для тих, у кого виникне бажання назвати автора підмоскальником, який льє бруд на Уряд та Президента, які роблять важку і патріотичну роботу.

 

Previous ArticleNext Article