Події

Тіні Казбека, або Слуги Народу Російської Федерації.

2014 рік. Початок війни на Сході України. Україну покинули Андрій Портнов та його шеф – Віктор Янукович. Україну покинула велика кількість російської агентури впливу. В цей час, по канонам війни, в Україні починається розгортання нової, не зашквареної, агентурної мережі Кремля. Це звичайна практика будь якої війни, особливо коли війна буде тривати роками. Втрачені агентурні позиції Кремля треба ж відновлювати.

Діяти Кремль починає через позиції тих людей, які втекли з України і знаходяться у Москві. Тим більше, що їм потрібне працевлаштування і якісь сребреники на попоїсти.

До роботи на Українському фронті Сурков долучає Бориса Яковича Рапопорта. Пошту якого нещодавно зламали і там, як контррозвідник в минулому, я знайшов багато цікавого. Дякую фахівцям «Миротворцю», які встановили, що Рапопорту (тобто в Кремль, Суркову) писав начебто Андрій Портнов з електронної адреси a4112148@icloud.com та подібними з цифрами «4112148» під ім’ям «Казбек». Мені версія «Миротворцю» здається дуже вірогідною, тому так і будемо його називати далі. Просто «Казбек».

Згадаємо той час. Згадаємо захоплені в квітні 2014 року Слов’янськ та Краматорськ. Згадаємо перше захоплення терористами Донецького Аеропорту. Згадаємо розстріляний під Волновахою блок пост. Саме в ті дні «Казбек» готує пропозиції Кремлю, щоб якось долучитись до фінансового потоку, який йшов на знищення України.

26 травня 2014 року «Казбек», знаходячись у Москві, направляє Рапопорту одночасно 5 листів – план медіа кампанії на 2014 рік в агропромисловому секторі, створення громадських організацій та три анкети виконавців, агентів «Казбека» в Україні. Агентів – в сенсі тих, хто буде діяти в інтересах Кремля в Україні.

У документі «Медиа кампания на 2014 год» «Казбек» пропонує Кремлю: 

«Мы планируем провести медиа кампанию оппозиционного характера с критической направленностью относительно Министерства АПК»

Отдельно, мы также проведем антикоррупционные расследования и опубликуем их
результаты в прессе:

 • Государственная продовольственная корпорация – касательно целевого использования $3 млрд. долл. китайского кредита;
 • Государственное агентство земельных ресурсов – касательно передачи  государственной земли в пользование;
 • Национальная академия аграрных наук – касательно использования государственных средств и имущества;
 • Аграрный фонд – касательно растраты бюджетных средств на закупку сельскохозяйственной продукции

Врамках расследований мы найдем непубличные данные доказывающие коррупцию в деятельности определенных структур в АПК, а так-же схемы отмывания денег” (КАЗБЕК)

Кінець цитати. Оригінал документу

Нагадаю, все це відбувалось саме в той день, коли террористи захопили Донецький Аеропорт і були з почестями винесені з нього нашою авіацією та спецназом.

Згадаємо, що тоді Кремль почав здійснювати план «шатун», спрямований на поступове розхитування і послаблення нової української влади, підрив її авторитету. Про важливість аграрного сектору України я писати не буду. Це наше все.

Далі, у цьому ж документі, «Казбек» просить у Рапопорта (читай – “у Кремля”) фінансування:

Для реализации данного плана, у нас возникнут затраты: 

 • Написание и размещение статей; 
 • Антикоррупционные расследования с последующий публикацией; 
 • Круглые столы; 
 • Комментарии телевидению и участие в телепрограммах – как дополнение к публикациям и круглым столам. 

Хто такі «Ми»? Хто все це виконував за срібники? Може все це залишиось лише в планах і не мало ніякого продовження? 

Для реалізації зазначених планів «Казбек» пропонує «план ГО» – створити кілька громадських організацій від імені яких буде здійснюватись «опозиційна», а по суті ворожа і антиукраїнська діяльність в інтересах Кремля. Передбачається що Кремль буде аналізувати діяльність української влади і, при потребі, через ці організації подавати свої закони, звертатись до Конституційного суду, і взагалі – робити що йому заманеться в правовому полі України під виглядом активної української проєвропейської сили: 

Форма реализации

Кроме размещения информации на сайте организации и в социальных сетях предполагается:

проведение семинаров, круглых столов и тренингов с привлечением к участию авторитетных экспертов и представителей научных учреждений….

Перспектива

Со временем от аналитической работы можно перейти к практическому наполнению, а именно участие в конкретных спорных ситуациях на стороне граждан, оказавшихся в конфликте с законом и государством. Прогнозно данный тип деятельности требует большего количества времени и затрат, поэтому переход к этому этапу можно осуществить после построения стабильной работы в части аналитики и при условии наличия необходимых ресурсов.

«Есть несколько вариантов названий, которые обсуждаются

Общественная организация «Европейский правозащитный союз»  «Украинские правозащитные инициативы»  «Лаборатория экспертно-правовых исследований»

Тепер дивимось хто такі «Ми» і як це відбувалось в реальності. Від створення ГО, проведення круглих столів і аж до обрання агентів «Казбека» Народними депутатами від правлячої партії «Слуга Народу», проникнення агентів в найпочесніші і найблагородніші організації України.

До зазначених планів було долучено три анкети публічних осіб – оригінали документів з дампу пошти Рапопорта:
Заблоцький Марьян Богданович

Макар Володимир Романович

Паринова Марина Викторовна

Звісно, може виникнути думка, що зазначені особи, й гадки не мали про те, що “Казбек” продав їх гуртом Кремлю. Чи могло таке бути? Звісно, що така вправдовувальна версія не лише має право на існування, а й має бути перевірена в першу чергу. Так каже підручник по слідчій справі.

“Казбек” у наступному листі, від 10 червня 2014 року Звітує перед Кремлем про виконану Макаром та Марьяном  роботу по затвердженому Кремлем плану. З посиланнями на доказові документи в Інтернеті.

Парадокс цієї ситуації в тому, що ще треба довести, що Андрій Портнов то “Казбек”. Бо то може якісь порохоботи спеціально відкрили поштову скриньку з домашнім телефоном Портнова, щоб кинути тінь на святу людину. І без можливостей спецслужб і слідчих органів довести, що Портнов – це Казбек – не реально.

А ось факт роботи Марьяна Заблоцького та Володимира Макара по затвердженому у Кремлі плану – доводиться звітом Казбека про виконану роботу своїми агентами (“Казбек” це резидент) і великою кількістю посилань.

Дивимось Звіт “Казбека” Рапопорту. Заблоцький і Макар тут просто “ударники коммунистичекого труда”! Блог “Української правди” використовується для антиукраїнської діяльності! І це друзі, не свобода слова, це військова пропаганда країни агресора! Всі критичні заходи в сторону Українського Уряду затверджено і, дуже ймовірно, профінансовано Кремлем. Бо “Казбек” писав рапопорту що грошей треба на все це. Всі посилання на інтернет ресурси з виконаною роботою у документі який можна скачати за посиланням:  Звіт “Казбека” Рапопорту.

Просто одне посилання з звіту: Міністерство аграрного віджиму – 29 травня 2014 року. Як тільки в Кремлі затверджено план роботи – зразу включився Марьян і почав боротись за права українців

Якщо переглянути сторінку з кар’єрою Марьяна в Вікіпедії то ви здивуєтесь, як все схоже на «план ГО» який “Казбек” надіслав Рапопорту:

 • 2013-2019 – Українська аграрна асоціація, заступник голови Асоціації,
 • 2015-2019 – Українське товариство економічних свобод, голова,
 • 2015-2019 – Центр ефективного законодавства, голова,
 • 2016-2019 – Громадська Рада при Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, голова.
 • 29 серпня 2019 – по т/ч – народний депутат України від “Слуга Народу”

Читач сам може визначитись, ким є Заблоцький Мар’ян Богданович. Своїм чи чужим.

Цікаво, чи визначиться з Заблоцьким Президент України. Адже тут не треба встановлювати Портнов це “Казбек” чи не “Казбек”. Тут очевидна робота по плану Кремля. все як по нотам.

Володимир Макар продовжує очолювати Українську Аграрну Асоціацію і приймає активну участь у законотворчій діяльності щодо нашої землі.

ПАРІНОВА МАРИНА ВІКТОРІВНА займає посаду директора у ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА” – назва, яку пропонував “Казбек” Рапопорту (Кремлю) і ця організація створена 05 червня 2014 року – негайно після затвердження Кремлем «плану ГО» “Казбека”.

Так як “Миротворець” вже анонсував розповідь про справу Хімікус Пашинський то я не буду відбирати хліб у Миротворця. НехайМиротворець розповість більше про адвоката Хімікуса – Марину Парінову, і дивне співпадіння цієї справи з написаним в “Плані ГО”: “участие в конкретных спорных ситуациях на стороне граждан, оказавшихся в конфликте с законом и государством”…

З повагою,

Михайло Притула.

 

Previous Article