Події

Інструкція по ліквідації корупції для Президента та Уряду України

1604806Інструкція по ліквідації корупції для Президента та Прем’єр міністра України. Персонально.

Ця коротка інструкція для трьох категорій осіб:

1.     Персонально для Президента України та Премєр Міністра України (нижче – чому так)

2.     Для західних партнерів для вчинення обґрунтованого тиску на осіб, зазначених у п.1

3.     Для народу України для глибокого усвідомлення де нас дурять і доять.

Ця «Інструкція по Ліквідації Корупції» складає вичерпний перелік управлінських рішень для зменшення корупції в Україні в кілька разів за першй місяць і поступового зменшення корупційного впливу на Україну за рік.

Ця «Інструкція по Ліквідації Корупції» не передбачає так звану «боротьбу з корупцією» за допомогою НАБУ чи інших правоохоронних органів.

Ліквідація корупції здійснюється виключно владою і волею Президента України і Прем’єр-міністра України.

Структура нормативних актів корупції в Україні.

Більша частина корупційних схем в Україні діє за “принципом поста ДАІ” і по суті є те саме: зупинити на прямому шляху, отримати хабар, побажати щасливої дороги.

Такі корупційні «зупинки» створені нормативними актами майже у всіх нормальних функціональних процесах економіки України і життєвих актах України.

Трохи романтики: коли сосуди закупорюються – помирає весь організм разом з паразитами.

Більшість таких «зупинок» встановлено не Законами України, а Постановами Кабінету Міністрів України чи Указами Президента України на рівні процедури, яку можна виконувати, а можна не виконувати, можна виконувати швидко чи повільно, можна прийняти те чи інше бюрократичне рішення не порушуючи закон самим суб’єктом корупційних дій.

Наприклад, Порядок здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення, затверджений Постановою кабінету міністрів України № 1807 від 20 листопада 2003 року дає можливість майже будь яку товарну групу на два тижні «заморозити» на митниці. Заборонити ввезення товарів, які відкрито продаються на світових ринках.

Детально про це “Арсеній Петрович, дозвольте нам врятувати наших солдат. Yatsenyuk, make it now!”

Arseniy Petrovich, let us save our ukrainian soldiers! Yatsenyuk, do it immediately!

Це значить на два тижні «заморозити» гроші, змусити Вас платити за зберігання товару на митниці, зупинити створення, у цьому випадку систем захисту життя наших солдат, які на фронті захищають той самий Кабінет міністрів України.

Що має робити Президент та Прем’єр міністр України для Ліквідації Корупції?

Виявляти і безжально скасовувати такі Постанови Кабінету Міністрів України. Як владою «РЕФОРМАТОРСЬКОГО» Кабінету Міністрів України, так і владою Президента, коли КМУ «не справляється з навантаження», призупиняти дії корупційних постанов КМУ і відправляти їх в Конституційний суд.

Наприклад, ще у червні 2014 року Прем’єр міністру України пропонувалось внести антикорупційні зміни у зазначену вище Постанову, яка встановлює корупційний порядок на рівні «Служби експортного контролю».

Screenshot_127Бездіяльність Кабінету міністрів України у цьому окремому випадку запропонованої «ліквідації корупції» привела до того, що Заступник Голови «Держекспортконтролю» вимагав 250 тис. доларів від представника комерційної структури за видачу ліцензії на експорт продукції. Згідно повідомлення на сайті СБУ, Правоохоронці затримали його під час отримання останньої частини хабара 9 грудня 2015 року.

То б то саме Кабінет Міністрів України старанно береже багатомільйонну корупційну схему. І ніхто інший.  І таких «Постів ДАІ» у нашому нормативному полі безліч.

Улюбленим методом захисту корупційних схем є посилання всіх у Верховну Раду приймати антикорупційний Закон, коли треба відміняти Постанову КМУ, та власне улюблена «Боротьба з корупцією» – доки правоохоронці ловлять і документують одного хабарника, сотні і тисячі інших роблять свою чорну справу. Це замилювання очей світової спільноти і громадян України.

Трохи романтики: Боротись в Україні з корупцією за таких обставин це все одно що чистити дах від снігу під час снігопаду.

Управлінське рішення по Ліквідації Корупції:

Прем’єр міністру України необхідно і достатньо створити невелику групу волонтерів, (якщо у економного Прем’єр міністра нема грошей заплатити юристам),  які будуть готувати проекти Постанов КМУ по ліквідації корупційних нормативних актів і по електронній пошті відправляти:

1.     Прем’єр міністрові України

2.     Членам реформаторського Уряду

3.     Президенту України

4.     Послам G7 для контролю (це гіркий жарт).

Таку групу можна організувати за один день.

Прем’єр міністрові залишиться важка робота винести на розгляд КМУ і підписати Постанови про Ліквідацію Корупції в Україні. Ліквідація корупційних «парканів», які всіх нас роблять рабами Системи, власне і буде першим кроком тієї омріяної Реформи. Це небезпечно? Так. Але не більше ніж небезпека на передку.

Хай щастить!

Автор: Михайло Притула, екс-полковник СБУ та екс-полковник міліції, затримав особисто та силами підпорядкованого підрозділу понад 70 хабарників, у т.ч. в Міністерстві економіки та Міністерстві Внутрішніх справ. Народжений в Полтаві, всі без винятку предки до 5 коліна з Полтавщини, українці. Син учасник АТО, Посвідчення учасника бойових дій МВ №044486 від 02 жовтня 2015 р.

Це для тих, у кого виникне бажання назвати автора підмоскальником, який льє бруд на Уряд та Президента, які роблять важку і патріотичну роботу.

Yatsenjuk

Previous ArticleNext Article