Події

Екстренне звернення до Державних Службовців України.

dd25ee083af182a0dc8051d2ed73699eШановні Державні Службовці! Ситуація в Україні примушує мене звернутись до кожного з Вас особисто. все серйозніше ніж нам здається.

Одна моя знайома сказала так: «Гарний чиновник багато вартий». Це правда. Правда також і те, що я знаю про що думає чиновник в Україні, чого прагне, як мислить, як бореться за місце під Сонцем, як діє в різних ситуаціях. Так сталось, що я вивчав вашу діяльність дуже прискіпливо. Ви мене не бачили, але я був ближче ніж ви уявляєте. Тому все, написане нижче, написане людиною, яка знає і ситуацію, і її подальший розвиток.

Саме тому, я звертаюсь до Державних Службовців, як до сили, яка наразі не діє, насамперед тому, що ніхто не давав команди що робити і для чого робити. Я дам команду на правах людини, яка знає, що треба зробити Державним Службовцям, щоб врятувати Україну.

Диспозиція і небезпека.

До Києва приїхало декілька сотень тисяч громадян зі Сходу України. Громадян з обмеженим життєвим ресурсом. Без роботи, без статків, часом – без життєвої орієнтації.

Уряд, Апарат ВРУ, Адміністрація Президента, Міністерства та відомства, тобто ВИ ОСОБИСТО, за півроку нічого не зробили, щоб забезпечити велику кількість населення робочими місцями, почати розвиток промислового виробництва.

Це призводить до надмірного витрачання валюти на закупівлю за кордоном всього того, що можна виробляти в Україні.

Назріває соціальна криза. Винними зроблять Вас особисто. Вже зробили, ви в курсі.

Закон «Про очищення влади» насправді приведе до влади інших, а Система імені Сталіна залишиться. І піде проти Вас особисто.

Таким чином, Ви, сьогоднішні Державні Службовці, знаходитесь під смертельно небезпечним ударом щонайменше з двох сторін. Насправді – з п’яти напрямків. І Ви це відчуваєте.

Що робити?

Найбільш звичний для кожного з Вас шлях – це спробувати втриматись в Системі. Але… Це не вигідно, це омана.

Найбільш вигідний шлях – це зруйнувати Систему, яка потенційно буде заважати Вам, коли Ви опинитесь у ролі звичайних бізнесменів.

Якщо Ви виконували якісь контрольні функції у якійсь галузі – створіть ЗАРАЗ бізнес, який буде приносити користь людям і пов’язаний з виробництвом. Ви будете кращими, бо ніхто так добре як ви не знає Вашу галузь.

І знищіть нормативну базу, яка обмежувала розвиток Вашої галузі – тому що Вам вже не годуватись з того нормативу, і те що колись Вас годувало тепер буде заважати. Зменшіть кількість тих, хто прийде замість Вас на Ваше тепле місце. Знищуйте Систему.

У кожного з Вас є два-три місяці. Не більше. Наплюйте на антикорупційне законодавство. Негайно творіть свій бізнес і знищуйте перешкоди для власного бізнесу.

Що це дасть?

По перше, ви зменшите соціальну напругу працевлаштувавши мільйони людей. Це збереже Ваші маєтки, бізнес і Ваше життя.

По-друге, Ви встигнете вийти на нову якість соціального статусу. Ви зможете вільно розпоряджатись власними грошима.

На прикладі своєї мами, Державного Службовця, яка після виходу на пенсію, у 59 років стала бізнес-леді і почала жити і стала мільйонером, я знаю, що це не лише можливо, це правильно!

Деталі не розписую.  Ви знаєте що треба робити. «Гарний чиновник багато вартий!»

 

Previous ArticleNext Article