Події

American Way для українських політиків на 2015-2016 роки

usa-------450-267Ви маєте бажання йти чи повернутись у політику? Дуже коротко, тезами, та прикладами розкрию суть майбутніх подій в Україні на найближчі роки, та що саме треба робити сьогодні, якщо хочеш використати унікальні можливості цього часу.

Особливості ситуації – епоха змін. Буває рідко і призводить до змін правлячих еліт. Ніщо не стабільно. Все змінюється. Від керівництва країни майже нічого не залежить. Все залежить винятково від Конгрессу США. Навіть скаржитись на Уряд України краще через сайт Держдепу. Слава Богу, американська модель суспільства, природньо близька українцям, почала проявлятись і в Україні.

Логіка подій.

Уявіть собі, що Ви придбали старий середньовічний, занедбаний замок, і вирішили зробити ремонт та осучаснити цю будівлю. Ви посилаєте на місце експертів, архітектора, виконроба, які вже на місці будуть шукати і набирати бригади заробітчан, які:

 1. приберуть сміття з всіх приміщень замку.
 2. забезпечать поточну життєдіяльність замку та робітників
 3. забезпечать охорону замку
 4. зроблять електрику
 5. зроблять водопостачання та сантехніку
 6. зроблять опалення
 7. зроблять сучасну охоронну систему
 8. проштукатурять стіни і стелю.
 9. поклеять шпалери та декор…
 10. якщо можливо і рентабельно – налагодять виробництво будматеріалів на місті, використовуючи вміння аборигенів.

Все це я перерахував, щоб ми зрозуміли дуже просту істину: Кожну окрему роботу будуть робити різні бригади, змінюючи одна одну. І, навіть, якщо сантехнік вирішить, що саме він буде керувати надалі цим замком і буде десь про це розповідати – ви промовчите, бо вам треба, щоб сантехнік добре поклав каналізацію, як для себе. Прийде час – і він стане непотрібним. Якщо не перекваліфікується.

Політичні бригади.

Ремонтуючи Україну як державу, треба виконати багато різної роботи. Для того потрібні різні тимчасові бригади політичних виконавців, у яких будуть наступні першочергові завдання, а на другорядні навіть звертати уваги не варто:

 1. Бригада Уряду, яка стабілізує ситуацію (хоч якась, все інше – будуть робити інші)
 2. Президент, який забезпечить легітимність влади (це питання виживання країни, не до реформ).
 3. Тимчасовий Парламент1 (легітимність влади і держави, спроможність приймати потрібні екстремальні закони, часткове відсіювання ворожих елементів, присутність умовно керованих )
 4. Тимчасовий Парламент2 (початок реформ, суттєве зменшення проросійських сил, яких ще багато в парламенті, керованість)
 5. Перший Постійний Парламент на повний термін (Присутність сил з більш високим рівнем філософського розвитку, перші самостійні кроки на світоглядній базі Вільного Світу).

Виходячи з того, що США чітко і прагматично прораховують кожен свій крок, то буде саме така послідовність змін політичних бригад.

Особливість в тому, що кожна «бригада» буде намагатись утриматись довше, ніж потрібно у владі (образно кажучи – бригада штукатурів не хочуть виходити з замку).

Ультиматум заробітчанам, або два шляхи утриматись у владі:

 1. Прогресивний, еволюційний – свідомо розвиваючись до наступного рівня, змінюючи себе особисто, вивчаючи філософію Вільного Світу, а відтак свідомо реформуючи Україну. У такому разі будуть непотрібні перевибори депутатів і зміна Уряду.
 2. Дегенеративний: Стримувати швидкість реформ і розвитку країни відповідно до свого власного рівня розвитку.

Наш Уряд майже у повному складі, майже вся Верховна Рада  діє і надалі буде діяти по 2 варіанту, саме цим пояснюється відсутність реформ, можна сказати, що ці люди неспроможні змінювати і себе і систему. Крапка.

Логічно передбачити, що найближчим часом виникне потреба в «Політичній бригаді-2», а потім і в Постійній політичній команді. «Політична бригада-2» вже формується за допомогою західних експертів. Вже виникає суттєвий кадровий голод, тому що в Україні майже нема тих людей, які мислять по-американські.

Читати по темі  Адаптация к Новому мировому порядку для чайников, часть 5.

Навіть якщо люди жили певний час в США, чи виконували програми США, чи співпрацювали з США – це не значить, що вони мислять по-американські.

Виграшною стратегією на сьогодні буде підготовка і участь в Постійній Політичній команді. З іншою філософією, філософією розвитку особистості і власної Країни.  Саме цим зараз варто займатись.

Джек-Пот – тут.

Михайло Притула. спеціально для НУіНА

Previous ArticleNext Article
 • Сергій Кабуд

  Ультиматум заробітчанам, або два шляхи утриматись у владі:

  Прогресивний, еволюційний – свідомо розвиваючись до наступного рівня, змінюючи себе особисто, вивчаючи філософію Вільного Світу, а відтак свідомо реформуючи Україну. У такому разі будуть непотрібні перевибори депутатів і зміна Уряду.

  Дегенеративний: Стримувати швидкість реформ і розвитку країни відповідно до свого власного рівня розвитку.

  Наш Уряд майже у повному складі, майже вся Верховна Рада діє і надалі буде діяти по 2 варіанту, саме цим пояснюється відсутність реформ, можна сказати, що ці люди неспроможні змінювати і себе і систему. Крапка.

  Логічно передбачити, що найближчим часом виникне потреба в «Політичній бригаді-2», а потім і в Постійній політичній команді. «Політична бригада-2» вже формується за допомогою західних експертів. Вже виникає суттєвий кадровий голод, тому що в Україні майже нема тих людей, які мислять по-американські.

  • Oleksandr Vasylyev

   Але добре, що у нас є п. Михайло Притула, який бачить і розуміє проблему і намагається притулити українців до американського способу життя… Чи я помиляюсь?

   • Сергій Кабуд

    Михайло один з небагатьох таких Украінців якими можна пишатися всій нації. Думаю ВИ маєте рацію тут точно. Украіна американізується гарантовано, як це зробили багато самих успішних краін. Слава Украіні благослови Господь США

 • Pingback: Engineering Fluid Mechanics - Clayton T. Crowe, Donald F. Elger, John A. Roberson, Barbara C. Williams free downloads()