Михайло Притула, Події

Абсолютна безвідповідальність політиків і інавгурація Президента України

im578x383-znak_prezident_ukra_almaz-uaМихайло Притула спеціально для НУіНА

Перед Інавгурацією. Три небезпечні і актуальні думки про наших політиків.  Мушу висловитись щоб більше такого не було. Сподіваюсь, що конкретний стиль мислення Порошенко щось змінить в лукавому царстві наших політиків.

Думка перша, «Що він там робить? У нього що, зовсім нема відповідальності за долю країни»?

Це про Турчинова. Який позавчора поперся в Слов’янськ, на передову.

В умовах постійних провокацій, ворожого ставлення і відвертого саботажу певної кількості «народних» депутатів, від того, живий чи ні Турчинов, одноосібно Голова ВРУ та в.о. Президента – сьогодні залежить доля України.

Якби Турчинова вбили, чи не дай Боже, збили літак, гелікоптер, автомобіль – то хто б привів до Присяги президента Порошенко?

Чи не отримали б ми негайно спікера Литвина з всіма наступними сумними наслідками? А саме – саботаж інавгурації в Верховній Раді, зупинення АТО, відкриті кордони і далі – самі розумієте, навіть не хочу описувати той сумний сценарій.

Хто йому, Турчинову, дав право так ризикувати долею України, кожного з нас? Невже пару днів не міг посидіти спокійно у Києві? Чи треба було попіаритись в броні та кевларовому шоломі? Я ж правильно розумію, що якщо надягнув броню і шолом то був там, де літають кулі, де небезпечно?tur_f02419020085037b9778a5ee1171daac[100088518]

Якщо в.о. Президента такий недалекоглядний, то що ми хочемо від командирів нижчої ланки? Хіба можуть вони передбачити просту істину- Солдат має бути захищений юридично і фізично, мати все необхідне

Думка друга. Неприємно здивував «Удар», показавши себе маргінальною фракцією зрадників і саботажників. Вчора (5 червня 2014 року), коли треба було голосувати за зміни до Закону України «Про боротьбу з тероризмом», які б збільшили правовий захист солдатів та офіцерів на передовій АТО, фракція «Удару» раптом почала шантаж – прийміть спочатку рішення про Коміссію з розслідування витрат коштів які народ зібрав дзвінками на 565…

Це абсолютна безвідповідальність з двох причин:

  1. Поправки в Закон України «Про боротьбу з тероризмом» збережуть в сотні раз більше життів солдат, ніж всі 120 мільйонів гривень зібраних нами дзвінками на 565.
  2. Чому «Удар» вирішив розслідувати тільки використання 120 мільйоні гривень зібраних дзвінками на 565, а не всього фінансування АТО? Адже лише у Резервному фонді КМУ передбачено майже 9 000 000 000 гривень!

Думка третя. Чи розуміє Ляшко, що виконання ним його депутатських контрольних повноважень та законотворча діяльність збереже більше життів, ніж його романтичне сафарі на колорадів?

Previous ArticleNext Article
  • Serge Kabud

    всі зауваження слушні.

  • Spilna Ukraina

    >Чи розуміє Ляшко?
    Думаю від добре розуміє але в нього холеричний темперамент, йому кортить щось зробити власними руками. В мене таке було десь у квітні коли бачила недієздатність АТО