Абсолютна безвідповідальність політиків і інавгурація Президента України

im578x383-znak_prezident_ukra_almaz-uaМихайло Притула спеціально для НУіНА

Перед Інавгурацією. Три небезпечні і актуальні думки про наших політиків.  Мушу висловитись щоб більше такого не було. Сподіваюсь, що конкретний стиль мислення Порошенко щось змінить в лукавому царстві наших політиків.

Думка перша, «Що він там робить? У нього що, зовсім нема відповідальності за долю країни»?

Це про Турчинова. Який позавчора поперся в Слов’янськ, на передову.

В умовах постійних провокацій, ворожого ставлення і відвертого саботажу певної кількості «народних» депутатів, від того, живий чи ні Турчинов, одноосібно Голова ВРУ та в.о. Президента – сьогодні залежить доля України.

Якби Турчинова вбили, чи не дай Боже, збили літак, гелікоптер, автомобіль – то хто б привів до Присяги президента Порошенко?

Чи не отримали б ми негайно спікера Литвина з всіма наступними сумними наслідками? А саме – саботаж інавгурації в Верховній Раді, зупинення АТО, відкриті кордони і далі – самі розумієте, навіть не хочу описувати той сумний сценарій.

Хто йому, Турчинову, дав право так ризикувати долею України, кожного з нас? Невже пару днів не міг посидіти спокійно у Києві? Чи треба було попіаритись в броні та кевларовому шоломі? Я ж правильно розумію, що якщо надягнув броню і шолом то був там, де літають кулі, де небезпечно?tur_f02419020085037b9778a5ee1171daac[100088518]

Якщо в.о. Президента такий недалекоглядний, то що ми хочемо від командирів нижчої ланки? Хіба можуть вони передбачити просту істину- Солдат має бути захищений юридично і фізично, мати все необхідне

Думка друга. Неприємно здивував «Удар», показавши себе маргінальною фракцією зрадників і саботажників. Вчора (5 червня 2014 року), коли треба було голосувати за зміни до Закону України «Про боротьбу з тероризмом», які б збільшили правовий захист солдатів та офіцерів на передовій АТО, фракція «Удару» раптом почала шантаж – прийміть спочатку рішення про Коміссію з розслідування витрат коштів які народ зібрав дзвінками на 565…

Це абсолютна безвідповідальність з двох причин:

  1. Поправки в Закон України «Про боротьбу з тероризмом» збережуть в сотні раз більше життів солдат, ніж всі 120 мільйонів гривень зібраних нами дзвінками на 565.
  2. Чому «Удар» вирішив розслідувати тільки використання 120 мільйоні гривень зібраних дзвінками на 565, а не всього фінансування АТО? Адже лише у Резервному фонді КМУ передбачено майже 9 000 000 000 гривень!

Думка третя. Чи розуміє Ляшко, що виконання ним його депутатських контрольних повноважень та законотворча діяльність збереже більше життів, ніж його романтичне сафарі на колорадів?

  • Serge Kabud

    всі зауваження слушні.

  • Spilna Ukraina

    >Чи розуміє Ляшко?
    Думаю від добре розуміє але в нього холеричний темперамент, йому кортить щось зробити власними руками. В мене таке було десь у квітні коли бачила недієздатність АТО